Spoločnosť Apple prináša pravidelné aktualizácie systémov svojich hardvérových produktov. Pokiaľ máte iPhone s podporou iOS 16, máme pre vás skvelú správu. Technologický gigant vydal aktualizáciu iOS 16.4 , ktorá opravuje niekoľko otravných chýb, ktoré trápili používateľov po celom svete. Spoločnosť Apple samozrejme zverejnila aj krátky dokument, v ktorom popisuje všetky zmeny.

Čo je nové v systéme iOS 16.4?

•    Na klávesnicu emoji bolo pridaných 21 nových emoji vrátane zvierat, gest rukami a predmetov.
•    Hlásenia webových apiek pridaných na plochu.
•    Funkcia Izolácia hlasu pre mobilné hovory zvýrazňuje váš hlas a potláča okolitý hluk.
•    Album Duplikáty vo Fotkách teraz podporuje detekciu duplicitných fotiek a videí v zdieľanej iCloud Fotoknižnici.
•    Mapy v apke Počasie teraz podporujú VoiceOver.
•    Nastavenie prístupnosti, ktoré automaticky stlmí obraz videa pri zistení svetelných zábleskov alebo stroboskopických efektov.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Opravy problémov systému

•    Oprava problému, v dôsledku ktorého sa žiadosti detí o potvrdenie nákupu nemuseli zobrazovať na zariadení rodiča.
•    Oprava problémov s termostatmi kompatibilnými so štandardom Matter, ktoré mohli po spárovaní s Apple Domácnosťou prestať reagovať.
•    Optimalizácie funkcie Detekcia nehôd na iPhone 14 a iPhone 14 Pro.

iOS 16 obrázok
Zdroj: Blog do iPhone

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií softvéru nájdete na oficiálnej stránke Apple.

Aktualizáciu vyvoláte cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru > Stiahnuť a nainštalovaťDajte nám vedieť do komentárov, ako vám beží nový operačný systém. Nezabudnite uviesť aj zariadenie, na ktorom ho používate.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple TV4K žiaľ stále nepodporuje 120 Hz obnovovaciu frekvenciu hoci by dávno mohla
Môže ťa zaujímať
- Reklama -