Spoločnosť Apple vydala novú aktualizáciu pre počítače Mac. tentokrát však nečakajte žiadne zázraky. Nová verzia macOS Ventura 13.2.1 prináša „len“ opravy chýb a dôležité prvky zabezpečenia. Podľa spoločnosti Apple by s jej nainštalovaním nemal váhať žiaden používateľ.

Nový update síce neodomyká žiadne nové funkcie systému, no je dôležitý pre jeho zabezpečenie. Preto ak vlastníte Mac, určite si ho nezabudnite stiahnuť. Aktualizácia je dostupná štandardne prostredníctvom Všeobecných Nastavení v ponuke Aktualizácia Softvéru.

Aktualizácia macOS Ventura 13.2.1.
Zdroj: Apple

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Detailné informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Apple.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Video: Apple vytvorilo krátky film o svojich dizajnéroch. Takto sa má robiť reklama!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -