Hodinky Apple Watch začínajú byť čoraz populárnejšie a má to svoj dôvod. Sú vydarené a užitočné. Na svetlo sveta sa dostávajú zaujímavé informácie ohľadom ich budúcnosti. Apple Watch budú zásadne lepšie. Prinesú inú technológiu displeja.

3Apple Watch budú zásadne lepšie, pomôže displej

Apple Watch budú zásadne lepšie. – svetapple.sk

Tieto hodinky sú popravde už dnes absolútne perfektné. Bez problémov vydržia nabité 2 dni vkuse, ponúkajú EKG, možnosť telefonovať, pomôžu v športových aktivitách a neustále monitorujú naše zdravie. Aj preto ich ľudia milujú. Napriek všetkému majú svoje nedostatky, s ktorými musí Apple ešte pracovať.

Medzi tieto nedostatky patrí aj displej. Ten síce nie je zlý. Skôr naopak. Ponúka nádherné farby, vysoké rozlíšenie a kvalitnú odozvu na váš dotyk. Jeho technológia je však na dnešnú dobu už mierne zastaralá (respektíve môže byť lepšia). OLED môže byť riešený v tomto prípade aj lepšie. Na internete sa objavujú informácie o tom, že Apple rokuje s taiwanskou spoločnosťou, ktorá sa zameriava na MicroLED displeje. Tie by mohli pomôcť hodinkám v mnohých ohľadoch.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here