Št, 25.04.2024
Úvod Zariadenia Mac Chcete nový MacBook? V Datarte ho kúpite za fantastickú cenu. Predajca má...
MacBook Air M1
Zdroj: YouTube / Arthur Winer (úprava redakcie)

Chcete nový MacBook? V Datarte ho kúpite za fantastickú cenu. Predajca má vo výpredaji viacero modelov

Uvažujete nad tým, že si kúpite nový MacBook Air alebo MacBook Pro? Známy predajca Datard teraz prichádza s akciou, vďaka ktorej môžete tieto počítače získať za príjemne nízku sumu. Ušetríte aj stovky eur.

Počítače od spoločnosti Apple sú medzi používateľmi extrémne populárne. Veď aj taký MacBook Air s procesorom M1 ponúka fantastický výkon a dá sa kúpiť za rozumné peniaze. O to viac to platí teraz, keď ho v Datarte zoženiete v príjemnej zľave. Maxi výpredaj sa vzťahuje aj na ďalšie modely.

Aby sme šli ale pekne postupne, začnime tým, čo si ľudia nakupujú azda najviac. Práve MacBook Air M1 je takýmto produktom a hoci ho Apple predáva aj dnes za pomerne mastných 1 199 €, v rámci jednej z najlepších ponúk na Slovensku ho teraz v Datarte viete získať už za 1 029 € s DPH. A to sa oplatí.

Ak by ste potom hľadali niečo modernejšie, no stále kompaktné a výkonné, zaujímať by vás mohol aj MacBook Air M2 z roku 2022, ktorý má zaoblené hrany, o čosi viac portov a takisto tenučké rámčeky okolo 13,3″ displeja spolu s výrezom pre prednú kameru. No a cena? Za normálnych okolností sa tento počítač predáva za 1 449 €, no vy ho môžete získať v zľave za 1 329 € s DPH. Najlacnejší MacBook Air M2 (2022) nájdete tu.

Ak by ste potom hľadali vyššiu 512 GB kapacitu, pripravte si 1 649 € namiesto 1 799 €.

MacBook Air 2022 M2
Zdroj: Unsplash / Lucas Hoang / Gerald Lynch / Future

Zabudnúť tiež nemôžeme na 13″ MacBook Pro s procesorom M2, ktorý sa ešte stále predáva a v 512 GB verzii ho kúpite za 1 629 € s DPH. Zľava síce predstavuje iba 60 €, no aj to je niečo. Najnižšie ceny na MacBook Pro 13″ nájdete tu. Peniaze môžete investovať napríklad do krytu od Loopi.sk.

S príjemným zvýhodnením sa na záver v Datarte predáva aj MacBook Pro 16″ s procesorom M1 Max a 1 TB úložiskom. Toto zariadenie stojí v bežnom predaji 3 599 €, no vy ho môžete získať o 200 € lacnejšie, za 3 399 € s DPH. Určené je ale pre tých najnáročnejších z najnáročnejších.

Tim Cook sediaci pri novom MacBooku Pro 16"
Zdroj: Apple

Na záver ešte upozorníme, že sám predajca hovorí vo svojich marketingových materiáloch ako o poslednej šanci na využitie Maxi výpredaja. Ponuka je teda časovo limitovaná alebo obmedzená do vypredania skladových zásob.

Ak máte záujem o jeden z vyššie vymenovaných počítačov, neváhajte a nakupujte. Zamedzíte tak tomu, že vás niekto predbehne.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple údajne pripravuje nový Mac Studio. Má sa jednať o hybrid modelov Mini a Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -