Zdanlivo nekonečné čakanie sa sa skončilo a slovenskí nadšenci filmov a seriálov si tak môžu užiť ďalšiu streamovaciu stanicu. Od dnešného dňa je pre slovenský a český trh sprístupnená služba Disney+, ktorá so sebou prináša poriadnu dávku obsahu. Či už ste fanúšikom Star Wars, komiksoviek Marvel alebo Pixaru či National Geographic, na svoje si príde určite každý.

Prečítajte si tiež  Disney+ predstavuje programovú ponuku pre Slovensko. Pozrite si kompletný zoznam filmov

Služba od svetového magnáta v podobe Disney nenechala nič na náhodu a v ďalšej európskej vlne prináša tony filmov a seriálov. Streamovacia platforma zverejnila svoju obsahovú knižnicu pre Slovensko už pred nejakým časom. Služba zahŕňa vyše 700 filmov, viac ako 700 seriálov a zbierku 130 exkluzívnych titulov z pôvodnej tvorby.

Ak ste sa stihli predregistrovať na oficiálnej stránke do 13. júna, máte nárok na zľavnené predplatné. Vďaka exkluzívnej úvodnej ponuke vo výške 63,90 EUR ušetríte takmer 20,00 EUR v porovnaní so štandardným predplatným.  Bežná cena mesačného predplatného je 7,99 EUR, ročného zasa 79,90 EUR.

Ak ste sa zapojili do predregistrácie a máte nárok na zľavnené predplatné, stačí skontrolovať svoju mailovú schránku. V nej by sa mal nachádzať oznamovací e-mail s odkazom, cez ktorý si môžete uplatniť zľavu a zakúpiť si lacnejšie ročné predplatné. Následne stačí už len stiahnuť apku alebo navštíviť oficiálnu stránku a zábava sa môže začať!

Užívatelia získajú vysokú kvalitu obrazu a možnosť streamovať až na štyroch zariadeniach naraz, rozlíšenie 4K pre vybrané tituly a možnosť nastavenia až siedmich rôznych profilov vrátane možnosti nastavenia detského profilu, ktorý najmenším divákom poskytne prístup k obsahu primeranému ich veku.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -