Elon Musk nie je v twiterrových vodách žiadnym nováčikom. To čo ale predvádza posledné dni jednoducho berie dych. Po výzve ruského prezidenta Putina na osobný duel prichádza niekoľko ďalších vyjadrení a príspevkov známeho miliardára. Zabrdol si do Ramzana Kadyrova, ruskej kozmickej agentúry ale aj opäť do samotného Putina.

Prečítajte si tiež  Duel aký sa len tak nevidí: Elon Musk vyzýva Vladimíra Putina na osobný súboj

Vo výmene s čečenským veliteľom Kadyrovom, ktorý sa ho snažil zosmiešniť prezývkou „Elona“ v ženskom rode, ukázal Musk skutočný nadhľad. Jeho reakciou na tento pokus o vtip bolo to, že si zmenil užívateľské meno na Twitteri na Elona Musk.

https://twitter.com/elonmusk/status/1503831484523819011

Naprázdno nezostal ani Dmitrij Rogozin, ktorý vystupuje ako generálny riaditeľ ruskej vesmírnej agentúry Roskosmos. V súvislosti s výzvou Putina na súboj „Elona“ pridal známy virálny obrázok ruského prezidenta na medveďovi a svoju fotku s plameňometom z produkcie svojej firmy Boring Company.

https://twitter.com/elonmusk/status/1503550105902895112

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -