Inteligentné hodinky od spoločnosti Garmin sú veľmi populárne aj medzi zákazníkmi spoločnosti Apple, pričom to vôbec nie je náhoda. Tieto zariadenia majú fantastické funkcie, veľmi presné snímače a vynikajúcu výdrž batérie. Ak chcete hodinky s krásnym displejom a elegantným dizajnom, kúpte si Garmin Epix Gen 2 Sapphire. Teraz sa dajú zohnať vo výrazných zľavách, v rámci ktorých ušetríte stovky eur.

Garmin Epix Gen 2 Sapphire majú odolný titánový dizajn a 1,3″ AMOLED displej s funkciou Always-on, ktorý kryje zafírové sklíčko. Tešiť sa môžete na dostatočne vysoké rozlíšenie, presné farby a veľa iných benefitov. Tieto hodinky ponúkajú aj množstvo športových režimov, vďaka čomu si ich môžete užívať pri akejkoľvek aktivite od kardia, cez plávanie až po bicyklovanie alebo behanie. Samozrejmosťou je neustále sledovanie kalórií, tepu či mnoho ďalších dát, ktoré sa vám môžu hodiť.

Čo sa týka ceny, Garmin Epix Gen 2 vo verzii Sapphire sa bežne predávajú za pomerne mastných 999 €. Teraz ich však môžete získať vo výraznom cenovom zvýhodnení, pričom po kliknutí na tento odkaz ich kúpite len za 749 €. Vďaka zľave ušetríte krásnych 250 €, pričom dostanete absolútne špičkovú technológiu. Nutné je dodať, že Garmin Epix Gen 2 Sapphire sú v cenovom zvýhodnení hneď u viacerých predajcov. Môžete si teda vyberať ten e-shop, s ktorým máte najlepšie skúsenosti.

Dá sa s nimi platiť, sú vodeodolné a majú extrémnu výdrž batérie 

Garmin Epix (Gen 2)
Zdroj: Pocket-Lint

My ešte zdôrazníme, že Garmin Epix Gen 2  Sapphire majú k dispozícii aj prístup ku topografickým mapám, vďaka čomu sú ideálne na turistiku alebo iné outdoorové aktivity. Rovnako tak ponúknu monitorovanie vášho okysličovania krvi, srdcového tepu či frekvencie dýchania a aby toho nebolo málo, ich súčasťou je aj funkcia sledovania spánku či hladiny stresu v tele.

S hodinkami môžete vďaka službe Garmin Pay dokonca aj platiť a vďaka zvýšenej vodeodolnosti 10 ATM (100 M) sa s nimi dá bezpečne aj šnorchľovať.

Štandardná výdrž batérie hodiniek sa pohybuje podľa výrobcu až na úrovni 16 dní, no aby sme boli realisti, reálna výdrž pri zapnutom Always-on displeji je skôr 5 – 6 dní. Aj tak ide o fantastický výsledok, ku ktorému sa mnohí konkurenti vrátane Apple Watch Ultra nepribližujú.

Ak si nekúpite model Sapphire, ušetríte. Klasická verzia Garmin Epix Gen 2 je taktiež v zľave

Garmin Epix (Gen 2) Sapphire v zľave

Zdroj: Alza / GarminDo pozornosti tiež dávame lacnejšiu alternatívu Garmin Epix Gen 2, ktorá nenesie označenie Sapphire. Tento model kúpite lacnejšie no musíte sa pripraviť na niekoľko kompromisov.

Prečítajte si tiež  MacBook Pro 14" s procesorom M3 prináša nečakané sklamanie

Začnime tým, že nemá zafírové sklíčko, no displej chráni tvrdené sklo Gorilla Glass. Rovnako tieto hodinky nie sú vyrobené z titánu, ako edícia Sapphire, ale výrobca tu použil nehrdzavejúcu oceľ. Na akúkoľvek funkčnosť to našťastie nemá vplyv.

Medzi ďalšie rozdiely patrí aj o 6 gramov vyššia váha pri lacnejšom prevedení a nižšia pamäť s kapacitou 16 GB. Garmin Epix Gen 2 Sapphire majú až 32 GB úložiska. Zabudnúť tiež nemôžeme na viac-pásmové GPS, ktoré je prítomné len pri drahšom modeli.

V praxi vám ponúkne ešte presnejšie lokalizáciu a tiež predinštalované topografické mapy a mapy chodníkov a ciest.

Bežná cena základných hodiniek Garmin Epix Gen 2 je 899 €. Po kliknutí na tento odkaz ich však môžete získať už za 649 €, vďaka čomu opäť ušetríte 250 € a v porovnaní s prémiovejšou Sapphire verziu ďalších 100 €. Dajte nám vedieť do komentára, čo si o týchto hodinkách myslíte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -