Ak chcete kvalitné bezdrôtové slúchadlá so super zvukom, nemusíte na to míňať veľa peňazí. Na trhu je množstvo produktov, z ktorých sa dá vyberať a jedným z nich, ktorý určite stojí za vašu pozornosť, sú aj JBL Tune 130NC. Po zľave ich kúpite za super cenu a svoj nákup nebudete ľutovať. Je to jedna z najlepších alternatív pre AirPods.

JBL Tune 130NC majú elegantný dizajn s uzavretou konštrukciou, v ktorom sa skrývajú 10 mm meniče. Vďaka nim sa môžete tešiť na skvelý zvuk pri počúvaní vašej obľúbenej skladby, alebo sledovaní filmu, prípadne seriálu. Rovnako vás odizolujú od okolitého sveta, nakoľko podporujú ANC (aktívne potláčanie okolitých zvukov). Vďaka vstavaným mikrofónom si cez svoje JBL Tune 130NC samozrejme aj zatelefonujete.

Čo sa týka ceny, tak tá je nastavená už sama o sebe veľmi férovo. JBL Tune 130NC sa v čase uvedenia na trh predávali za cca 99 €, čo môžeme označiť za adekvátnu sumu. Dobrou správou ale je, že po kliknutí na tento odkaz ich získate už za 65,5 €, vďaka čomu na slúchadlách pomerne výrazne ušetríte.

Veľkou výhodou JBL Tune 130NC navyše nie je len prítomnosť ANC či celková kvalita prehrávania, ale aj výdrž batérie. Výrobca si evidentne uvedomil, že aj to je jeden z faktorov, podľa ktorého si ľudia vyberajú bezdrôtové slúchadlá. Aj preto vydržia až 10 hodín neustáleho prehrávania, pričom nabíjacie puzdro poskytne ďalších 30 hodín.

JBL Tune 130NC
Zdroj: JBL (úprava redakcie)

Dokopy teda hovoríme o 40 hodínách, čomu sa príliš veľa konkurentov nedokáže vyrovnať. Príjemným benefitom je potom aj zvýšená odolnosť voči vode vďaka norme IPX4.

JBL Tune 130NC kúpite lacnejšie, ako AirPods 2. Sú neporovnateľne lepšie 

AirPods 2 sú v zľave
Zdroj: Unsplash / Khoa Nguyen / Daniel Korpai (úprava redakcie)

Na rovinu môžeme napísať, že v oblasti kompatibility sa JBL Tune 130NC asi nikdy nebudú doťahovať na AirPods od spoločnosti Apple. To je však tak všetko. Toto zariadenie totiž ponúka oveľa vyššiu kvalitu prehrávania vrátane silikónových štupľov, ktoré dopomáhajú perfektnej izolácii.

JBL Tune 130NC sú navyše aj výrazne lacnejšie, ako AirPods 2. generácie. Napriek tomu, že slúchadlá od Apple neponúkajú ANC, odolnosť voči vode (IPX4) a rovnako sa spoliehajú na oveľa horšiu výdrž batérie, ich štandardná cena je až 149 €. Je síce pravda, že po kliknutí na tento odkaz ich kúpite už od 120 €, avšak aj tak ide oproti JBL Tune 130NC o dvojnásobok a je veľmi otázne, či táto investícia vôbec dáva zmysel. Rozhodnutie ale nechávame samozrejme na vás.

Prečítajte si tiež  Sympatický JBL Flip 6 kúpite po zľave veľmi výhodne. Oplatí sa aj starší JBL Flip 5

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -