Spoločnosť Apple pokračuje vo svojej iniciatíve dobývania herného priemyslu cez obrazovky jablkových zariadení. Počas posledných mesiacov sme sa dočkali niekoľkých zaujímavých prírastkov do jablkovej hernej knižnice. Najnovší figurant v tejto kategórii zaujme každého fanúšika akčných hier. Na iPhone totiž dorazil očakávaný titul Call of Duty: Warzone Mobile.

Po dlhých rokoch testovania v beta verziách a obmedzených uvedeniach na trh je hra konečne dostupná pre širokú verejnosť. Nové mobilné Call of Duty ponúka všetko, vďaka čomu hru už roky milujú milióny fanúšikov po celom svete. Teraz si to naviac môžeme užiť na mobilných zariadeniach.

Hráči sa môžu tešiť na kompatibilitu s hrami Call of Duty: Modern Warfare III a PC / konzolovou verziou Call of Duty: Warzone. Stačí sa prihlásiť cez Activision ID a obsah získaný v týchto hrách bude automaticky synchronizovaný.

Majitelia iPhonu 15 Pro sa môžu tešiť na špeciálny obsah

Pre hráčov, ktorí majú iPhone 15 Pro alebo iPad s čipom Apple Silicon, hra obsahuje špeciálny grafický režim s názvom “Peak Graphics”. Tento režim poskytuje rozlíšenie 2K a pridáva vylepšenia v podobe kvalitnejších textúr, osvetlenia, renderovanie vzdialených objektov, ambientnú oklúziu a pokročilé ukladanie do vyrovnávacej pamäte.

Aby ste si hru mohli zahrať, budete potrebovať zariadenie s operačným systémom iOS 16 / iPadOS 16 alebo novším. Hra bola dostupná vo forme predobjednávky v App Store od novembra 2022, pričom Activision pôvodne plánoval jej vydanie na máj 2023.

Toto globálne spustenie predstavuje významný míľnik pre sériu Call of Duty a otvára nové možnosti pre mobilných hráčov. Tí si teraz môžu užívať dynamickú akciu a strategickú hĺbku hry priamo na svojich smartfónoch či tabletoch.

Prečítajte si tiež  Vision Pro má byť budúcnosť hrania videohier. Toto sú tie najlepšie hry pre visionOS podľa Apple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -