Ponuka jablkových slúchadiel by už čoskoro mala privítať nového člena. Záznamy nachádzajúce sa v kandidátskej verzii systému iOS 16.4 poukazujú na nové osobné audio príslušenstvo. Okrem očakávaných slúchadiel Beats Studio Buds+ by sme sa mali dočkať aj nového modelu AirPods.

Spoločnosť Apple v utorok uviedla kandidátske verzie iOS 16.4 a iPadOS 16.4, čím umožnila vývojárom nahliadnuť do záznamov systému. V nich boli objavené odkazy na nové audio príslušenstvo, konkrétne o novom zariadení AirPods. V odkazoch sa spomína číslo modelu AirPods A3048, ako aj číslo nového puzdra AirPods A2968.

AirPods 2 sú v zľave
Zdroj: Unsplash / Khoa Nguyen / Daniel Korpai (úprava redakcie)

Únik neponúka žiadne bližšie podrobnosti o tom, akého modelu by sme sa mali dočkať. Jedinou informáciou je to, že sa má jednať práve o slúchadlá AirPods. Podľa analytikov by mohlo Apple zamiešať karty cenovo najdostupnejšou verziou AirPods Lite. Tá by síce ponúkla obmedzený zoznam funkcií, no za to bezkonkurenčnú cenu.

Okrem obľúbených slúchadiel AirPods má spoločnosť Apple v pláne uviesť aj ďalší doplnok ponuky modelov Beats. Gigant z Cupertina vyvíja novú verziu Beats Studio Buds, ktorá ponesie názov Buds+. 

Prečítajte si tiež  Tieto slúchadlá od Sony konkurujú AirPods Pro 2. generácie. Kúpite ich v zľave

Nový model mal pôvodne priniesť aktualizáciu na jeden z dvojice čipov H1 alebo W1. Predpoklady však naznačujú, že slúchadlá budú aj naďalej vybavené procesorom z radu Beats.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -