Hoci do predstavenia iPhonu 15 zostáva ešte približne šesť mesiacov, deň čo deň sa na internete objavujú nové úniky a odhady pripravovaných smartfónov. Najnovším prídavkom do tejto kategórie sú predné sklenené panely pre zariadenia Pro a Pro Max.

Ako sa už skôr povrávalo, nové úniky potvrdzujú, že iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max budú mať v porovnaní s predchádzajúcou generáciou ešte tenšie rámčeky okolo displeja. Čo sa ale týka štandardných modelov iPhone 15 a iPhone 15 Plus, tie by mali ostať bez výrazných zmien. Očakáva sa, že rámčeky všetkých štyroch modelov iPhone 15 budú po okrajoch mierne zakrivené, podobne ako v prípade radu iPhone 11.

Únik tiež naznačuje, že Dynamic Island sa rozšíri na všetky štyri modely iPhone 15, čo znamená koniec výrezu na smartfónoch od Apple. Dynamický ostrov je v súčasnosti obmedzený na modely iPhone 14 Pro a 14 Pro Max.

Sklo na obrazovku iPhone 15 Pro
Zdroj: Bilibili

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Najlepšie screenshoty od vás :)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -