Hoci do predstavenia iPhonu 15 zostáva ešte približne šesť mesiacov, deň čo deň sa na internete objavujú nové úniky a odhady pripravovaných smartfónov. Najnovším prídavkom do tejto kategórie sú predné sklenené panely pre zariadenia Pro a Pro Max.

Ako sa už skôr povrávalo, nové úniky potvrdzujú, že iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max budú mať v porovnaní s predchádzajúcou generáciou ešte tenšie rámčeky okolo displeja. Čo sa ale týka štandardných modelov iPhone 15 a iPhone 15 Plus, tie by mali ostať bez výrazných zmien. Očakáva sa, že rámčeky všetkých štyroch modelov iPhone 15 budú po okrajoch mierne zakrivené, podobne ako v prípade radu iPhone 11.

- Reklama -

Únik tiež naznačuje, že Dynamic Island sa rozšíri na všetky štyri modely iPhone 15, čo znamená koniec výrezu na smartfónoch od Apple. Dynamický ostrov je v súčasnosti obmedzený na modely iPhone 14 Pro a 14 Pro Max.

Sklo na obrazovku iPhone 15 Pro
Zdroj: Bilibili

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -