Spoločnosť Apple plánuje pre svoje inteligentné hodinky naozaj veľké veci. Podľa prieskumu, ktorý minulý týždeň zverejnila technologická výskumná spoločnosť Omdia, plánuje Apple v roku 2024 vydať takzvané Apple Watch Series X a modely Apple Watch SE tretej generácie s väčšími displejmi.

Displej hodiniek Apple Watch sa opäť o niečo zväčší

Chystaný model Series X bude dostupný v 1,89″ a 2,04″ verzii veľkosti displeja. V tomto prípade si hodinky polepšia o 5% až 10% v porovnaní s Apple Watch Series 8 v závislosti od veľkosti puzdra. Tieto merania sa vzťahujú na obdĺžnikový zobrazovací panel, no keďže hodinky Apple Watch majú zaoblené rámčeky, skutočná zobraziteľná plocha je menšia.

Apple Watch Series X by mal napodobniť podobný branding ako pri iPhone X, no názov nie je potvrdený. Series X zatiaľ slúži ako zástupný názov na základe toho, že pôjde o model výročnej 10. generácie.

Apple Watch Ultra
Zdroj: Twitter / let name = “kyle”

Pokiaľ ide o tretiu generáciu Apple Watch SE, zariadenie by malo mať rovnaké rozmery displeja ako Apple Watch Series 8. Ak nové Apple Watch SE prijmú rovnaké tenšie rámčeky ako Series 8, tak zavedú veľkosti puzdra 41 mm a 45 mm v porovnaní so 40 mm a 44 mm v prípade súčasných Apple Watch SE.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Netflix zakročil proti Apple. Našiel ešte jednoduchší spôsob, ako obísť provízie v App Store!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -