Možno si to mnohí ani neuvedomujeme, no v našich iPhonoch nosíme jeden z najlepších mobilných fotoaparátov súčasnosti, obzvlášť hovoríme o modeloch 6S a 6S Plus. Aj vďaka ním dokážeme zachytiť častokrát také kvalitné zábery, že sme z toho namäkko a nechápeme, ako sa mohla doba tak rýchlo posunúť. Pozri si 7 fantastických trikov, ktorými zlepšíš, alebo obohatíš svoje fotografie.

7 tipov pre lepšie fotografie

Ak miluješ fotografovanie, pravdepodobne si na správnej adrese. Aj my milujeme fotografie a obzvlášť nás baví, ak sú Zachytené na iPhone, áno nespomíname to náhodou, koniec koncov vedieme totižto projekt, ktorý sa presne fotkami z iPhonu zaoberá a okrem nášho Facebooku či Instagramu nás čoskoro bude môcť sledovať aj na vlastnom webe projektu. Späť ale k téme.

Na internete sme práve pre teba našli jedno fantastické video, ktoré ti ukáže 7 neskutočne dobrých trikov, ktoré môžeš využiť pri fotení so svojim iPhonom. Najlepšie na týchto trikoch je pravdepodobne to, že aj skúsený fotograf o mnohých z nich bude počuť iba prvý krát, no zaručene sa mu zapáčia, nakoľko sú jednoduché a rafinované.

iPhone 6S - svetapple.sk

Nakoniec ti už len odporúčame, aby si si väčšinu z nich zapamätal a na najbližšiu dovolenku neťahal zbytočne nepraktický kompakt či digitál. Áno, fotoaparáty robia krajšie fotky ako naše iPhony, predsa len sa to nedá oklamať, väčší čip či kvalitnejší objektív, no pokiaľ sa človek nad tým celým zamyslí, kvalita fotiek z iPhonu je už tak vysoká, že bežnému človeku na uchovávanie momentov bohato stačí.

Ak teda používaš aj inú ako prednú kameru na Selfie, určite si pozri následujúce video, ktoré ti dá do tvojho fotenia množstvo praktických a zaujímavých rád!

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here