Rozhodli sme sa pre teba podrobne spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ pri iPhone vedieť. Prinášame návody, ktoré riešia jednoduchšie a tiež také, ktoré riešia náročnejšie problémy. Dnes sa pozrieme na jeden jednoduchší návod, ale určite veľa z vás túto funkciu ocení. Pozrieme sa na návod, ako na pokročilé pripomienkovanie.

Prečo?

Pripomienky, je jedna zo zabudovaných aplikácií v iOS, ktoré ja osobne moc nevyužívam, to ale neznamená, že ty nemôžeš!

- Reklama -

iOS ponúka širokú škálu možností nastavenia pripomienok a ako hlavnú výhodu by som určite vyzdvihol pripomenutie na danom mieste! Táto funkcia sa mi veľmi zapáčila a je veľmi pracktická, ak napríklad potrebuješ pripomenúť niečo v práci či v škole a nevieš kedy presne tam budeš. To isté platí napríklad aj v aute, kedy sa dá funkcia nastaviť, na pripojenie spárovaného bluetooth rádia.

Samozrejme, že si môžeš nastaviť aj klasicky čas a deň, aj s rôznymi možnosťami opakovania, v ktorý ťa má pripomienka upozorniť. Taktiež sa dá nastaviť priority či vytvorenie rôznych poznámkových zoznamov, pre jednotlivé oblasti tvojich záujmov napríklad.

Návod

  1. Choď do aplikácie „Pripomienky
  2. Následne klikni na pripomienku, ktorú chceš upraviť
  3. Objaví sa ti malé i v krúžku, tak klikni naň
  4. Následne sa ti zobrazia možnosti, ako pripomenúť v daný deň, či na zadanom mieste…

Videonávod

V prípade, že by ti bolo niečo nejasné, prinášame ti aj jednoduchý videonávod nižšie. Ak by si mal problém, alebo nejaký tip na návod, stačí nám len napísať. Môžeš tak urobiť na našej facebookovej stránke, alebo pomocou emailu → [email protected] 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]