Veľa ľudí sa ma pýta, ako sa dajú nahrať stiahnuté filmy či seriály z PC do zariadenia s operačným systémom iOS. My vám preto prinášame ľahký návod. Tu sú ľahké 4 kroky ako na to.

Čo potrebujete ?

Predtým než začnete, potrebujete 3 jednoduché, ale veľmi podstatné veci.

- Reklama -

1. Zariadenie s iOS

Je jedno, či to bude iPhone, iPad alebo dokonca iPod. My sme používali iPad.

2. Aplikáciu (najlepšie VLC Player)

Túto aplikáciu si stiahnite do svojho iOS zariadenia. Aplikáciu si môžete stiahnuť tu!

3. iTunes

V počítači musíte mať nainštalovaný program iTunes. Ak nemáte, kliknite tu. Po nainštalovaní tohto programu pripojte svoje iOS zariadenie a môžete začať.

1. krok

Kliknite na ikonu iTunes a spustite program.

Prvý krok - Svetapple.sk
Prvý krok – Svetapple.sk

2. krok

V tomto kroku chvíľku počkáte a následne by sa Vám v ľavom hornom rohu, (1) malo objaviť vaše zariadenie. Kliknete na ikonu číslo 1. Následne nižšie kliknete na tlačítko „Aplikácie“. (číslo 2)

Druhý krok - Svetapple.sk
Druhý krok – Svetapple.sk

3. krok

Koliečkom myši prejdite nižšie a medzi všetkými aplikáciami si nájdite aplikáciu VLC. Kliknite na ňu (číslo 1). Otvorí sa okienko, do ktorého môžete pridávať svoje filmy a seriály! Teraz už len stačí kliknúť na tlačidlo „Pridať súbory“ (číslo 2).

Tretí krok - Svetapple.sk
Tretí krok – Svetapple.sk

 

4. posledný krok !

V tomto kroku už len nájdete súbory ktoré máte uložené v počítači, označíte ich a kliknete na „Otvoriť“. Súbory sa nahrajú do aplikácie. Potom už stačí len synchronizovať iOS zariadenie s iTunes a je to! Spustite aplikáciu na iOS zariadení a veselo pozerajte.

Štvrtý krok - Svetapple.sk
Štvrtý krok – Svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]