Rozhodli sme sa pre teba podrobne spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ pri iPhone vedieť. Prinášame návody, ktoré riešia jednoduchšie a tiež také, ktoré riešia náročnejšie problémy. Dnes sa pozrieme na jeden jednoduchší návod, ale určite veľa z vás túto funkciu ocení. Pozrieme sa na návod, ako na pokročilé pripomienkovanie.

Prečo?

Parallax efekt, alebo pohybový efekt či 3D efekt, ktorý prišiel s nástupom nového dizajnu v iOS 7, zo začiatku spôsobil pomerne veľký rozruch. Niektorí užívatelia sa totiž sťažovali na závrate, ktoré odôvodňovali týmto efektom. Čo na tom bolo pravdy, naozaj neviem, pretože mne osobne tento efekt nič nerobí, dokonca ani nepoznám človeka, ktorému by tento efekt nejako výrazne vadil. Každopádne, ak ti tento efekt vadí, v dnešnom návode ti ukážeme, ako ho jednoducho vypnúť.

- Reklama -

Dôvodom na jeho vypnutie môže byť tiež šetrenie baterky. Možno si si všimol, že tento efekt sa v režime slabej batérie dokonca vypne sám. Tak poďme na to!

Čítaj tiež: Návod: Ako nastaviť vlastné odpovede na zamietnutý hovor

Návod

  1. Choď do „Nastavenia
  2. Scrolluj nižšie a nájdi kolónku „Všeobecné“ a ťukni naň
  3. Následne klikni na možnosť „Prístupnosť
  4. V druhom odseku ponúk, nájdi možnosť „Obmedziť pohyb“ a klikni na ňu.
  5. Zapni alebo vypni túto možnosť.

Videonávod

V prípade, že by ti bolo niečo nejasné, prinášame ti aj jednoduchý videonávod nižšie. Ak by si mal problém, alebo nejaký tip na návod, stačí nám len napísať. Môžeš tak urobiť na našej facebookovej stránke, alebo pomocou emailu → [email protected] 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]