Spoločnosť Apple sa rok čo rok snaží vylepšovať svoje smarfóny tak, aby ich fotoaparáty dokázali zachytávať nádherné videá. iPhone 12 Pro je v tomto smere považovaný za jedno z najlepších zariadení na trhu a pri pohľade na nasledujúce video z New Yorku sa nie je čomu čudovať.

Zariadenie disponuje trojicou objektívov (širokouhlým, ultraširokouhlým a teleobjektívom + LiDAR skenerom) a tak isto výkonným procesorom A14 Bionic (5nm), ktorý je dôležitý pri zachytávaní záberov, úpravách a renderovaní.

Tieto benefity využil šikovný youtuber Andy To, ktorý na svoj iPhone 12 Pro natočil vynikajúce video v 4K. V chladných záberoch sa môžete kochať chladným zimným počasím v americkom meste New York a zaujímavými efektami či tématický príjemnou hudbou.

Asi nebudeme preháňať keď napíšeme, že 4-minútová snímka pripomína reklamnú kampaň Shot on iPhone, ktorú Apple už dlhé roky využíva pri prezentácii svojich najnovších smartfónov – hoci s ňou nemá nič spoločné.

Pozrite si celé video a napíšte nám do komentára, čo si o týchto záberoch myslíte vy. Páči sa vám, ako dokáže iPhone 12 Pro natáčať, alebo ste videli aj lepšiu tvorbu? Tešíme sa na vaše reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.