Spoločnosť Apple sa rok čo rok snaží vylepšovať svoje smarfóny tak, aby ich fotoaparáty dokázali zachytávať nádherné videá. iPhone 12 Pro je v tomto smere považovaný za jedno z najlepších zariadení na trhu a pri pohľade na nasledujúce video z New Yorku sa nie je čomu čudovať.

Zariadenie disponuje trojicou objektívov (širokouhlým, ultraširokouhlým a teleobjektívom + LiDAR skenerom) a tak isto výkonným procesorom A14 Bionic (5nm), ktorý je dôležitý pri zachytávaní záberov, úpravách a renderovaní.

Tieto benefity využil šikovný youtuber Andy To, ktorý na svoj iPhone 12 Pro natočil vynikajúce video v 4K. V chladných záberoch sa môžete kochať chladným zimným počasím v americkom meste New York a zaujímavými efektami či tématický príjemnou hudbou.

Asi nebudeme preháňať keď napíšeme, že 4-minútová snímka pripomína reklamnú kampaň Shot on iPhone, ktorú Apple už dlhé roky využíva pri prezentácii svojich najnovších smartfónov – hoci s ňou nemá nič spoločné.

Pozrite si celé video a napíšte nám do komentára, čo si o týchto záberoch myslíte vy. Páči sa vám, ako dokáže iPhone 12 Pro natáčať, alebo ste videli aj lepšiu tvorbu? Tešíme sa na vaše reakcie.

Prečítajte si tiež  Majitelia nových iPhonov 13 hlásia občasné problémy s displejom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.