Ešte pred predstavením jedného z najdôležitejších Jablkových produktov iPhone 6/ 6 Plus sme všetci vedeli ako vlastne bude vyzerať. Dokonca to vedeli aj Číňania, ktorý sa rozhodli, že nám čakanie mierne skrátia a predstavia nám iPhone 6 ešte pred tým než ho vôbec Jablková spoločnosť predstavila. Všetci sme sa z toho samozrejme tešili, no dnes je tu malý problém. Ako sa nenachytať a nekúpiť fake, keď je so 6-tkou zhodný na 90%? 

Pozor

Áno, toto je absolútne typický scenár. Apple predstaví 9.9. nové iPhony a to dokonca v dvoch verziách. Presne o 10 dní neskôr ponúkne nové iPhony občanom niekoľkých krajín, v ktorých má svoje hlavné zázemie. Týždeň potom sa rozhodne predaj rozšíriť do ďalších približne dvadsiatich štátov, no a 17. októbra je na rade zasa Čína. Takéto niečo presne vedie k tomu, aby sme už doslova mesiace nečakali na nové zariadenia a kúpili si ho z bazáru za o niečo vyššiu sumu. Je to však isté riziko. Čo ak nás predajca oklame priamo na mieste a predá nám iba čínsku napodobeninu? V tom prípade si pozrite toto video, aby ste si boli istí, že sa tak nikdy nestane! 🙂

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.