Rozhodli sme sa pre teba podrobne spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ pri iPhone vedieť. Prinášame návody, ktoré riešia jednoduchšie a tiež také, ktoré riešia náročnejšie problémy. Dnes sa pozrieme na jeden jednoduchší návod, ale určite veľa z vás túto funkciu ocení. Pozrieme sa na návod, ako vymazať v kalkulačke len jedno číslo.

Takmer každý…

Ako správny študent nemôžem byť výnimkou a pretože všetko zabúdam, počítanie iPhonom namiesto kalkulačky je už viac menej pravidlo. Neplatí to len pre študentov, kalkulačka je síce nenápadná aplikáca, no za to obrovský pomocník..

- Reklama -

Občas sa ale môže stať, že pri počítaní zle klikneš na číslo. To možno až tak nevadí pri jednoduchých príkladoch, ktoré celé zmažeš zlačidlom C a počítaš odznova. V prípade, že ide o zložitejšie a dlhšie príklady, prípadne sa ti nechce písať opakovane všetky čísla, máme pre teba tento jednoduchý návod ako v kalkulačke vymazať len jedno číslo.

Návod

Návod je v celku jednoduchý, ale za to o to efektívnejší. Stačí totižto v aplikácií kalkulačka, potiahnuť prst z prava do ľava, alebo aj naopak a je to!

Videonávod

V prípade, že by ti bolo niečo nejasné, prinášame ti aj jednoduchý videonávod nižšie. Ak by si mal problém, alebo nejaký tip na návod, stačí nám len napísať. Môžeš tak urobiť na našej facebookovej stránke, alebo pomocou emailu → [email protected] 🙂

https://youtu.be/DL2iSZ1-yGg

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]