Prednedávnom nám do redakcie prišla zdanlivo jednoduchá otázka. Aký je rozdiel v prijímaní hovorov a kedy sa ti zobrazí možnosť s krížikom a kedy len možnosť potiahnuť? Tí, ktorí to ešte nevedia, po prečítaní tohto článku už budú 🙂

Rozdiel v prijímaním hovorov

IMG_0198

IMG_0199

Prijímanie hovorov sa líši podľa toho, či máš pred tým ako ti niekto zavolá telefón zamknutý alebo odomknutý. Na prvý pohľad nepochopiteľné, na druhý už trochu premyslenejšie.

Potiahnutie

Potiahnutie pre zdvihnutie hovoru má veľký význam pri zamknutej ploche. Tak ako skoro všetko od Apple, aj tu sa ukrývajú cenné detaily, ktoré na Apple tak milujeme. Potiahnutie na obrazovke je dôležité pre to, aby si hovor zdvihol naozaj vtedy, keď ho chceš prijať. Pretože kliknúť na tlačítko, keď máš iPhone napríklad vo vrecku, je oveľa jednoduchšie a pravdepodobnejšie, ako keď musíš prstom potiahnuť cez celú šírku displeja!

Odmietnutie na zamknutej ploche?

Možno by mohlo niektorých “nováčikov” Apple zmiasť, že na zamknutej ploche sa teda nedajú odmietať hovory, ale to vôbec nie je pravda! Hovory sa dajú stíšiť a následnej odmietnuť stlačením “Lock Buttonu” čiže tlačidla na uzamykanie iPhonu. Prvým stlačením dôjde k stíšeniu a druhým k zrušeniu hovoru.

Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here