Apple sa zaujíma o svojich zákazníkov aj po tom čo im predá nový iPhone, iPad, Mac, Apple Watch alebo iný produkt. Dôkazom je aj nové náučné video, ktoré vám predvedie mnohé kreatívne spôsoby, ako fotiť a upravovať zábery vytvorené v nočnom režime.

Ak očakávate len krátky, bezduchý a jednoduchý návod, tak ste na omyle. Apple si pripravilo rovno 8 minútové video s anglickým komentárom a mnohými názornými ukážkami. Po ich prejdení nadobudnete zaujímavé schopnosti a tie potom môžete rovno aplikovať v praxi.

- Reklama -

Nočný režim pre fotoaparát sa po prvýkrát objavil v iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max v roku 2019. Dnes ním okrem týchto troch modelov disponujú aj všetky štyri verzie iPhonu 12, kde bol značne vylepšený.

Ak ste si zaobstarali napríklad iPhone SE 2. generácie bez tejto funkcie, nič sa nedeje. Do istej miery ju dokáže nahradiť sofistikovaná aplikácia, no výsledok nebude rovnaký ako napríklad pri iPhone 12. S tým však už zrejme počítate.

Dajte nám vedieť do komentára, ako ste spokojní s nočným režimom na iPhone vy. Nezabudnite uviesť aj model, ktorý vlastníte.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -