Apple sa zaujíma o svojich zákazníkov aj po tom čo im predá nový iPhone, iPad, Mac, Apple Watch alebo iný produkt. Dôkazom je aj nové náučné video, ktoré vám predvedie mnohé kreatívne spôsoby, ako fotiť a upravovať zábery vytvorené v nočnom režime.

Ak očakávate len krátky, bezduchý a jednoduchý návod, tak ste na omyle. Apple si pripravilo rovno 8 minútové video s anglickým komentárom a mnohými názornými ukážkami. Po ich prejdení nadobudnete zaujímavé schopnosti a tie potom môžete rovno aplikovať v praxi.

Nočný režim pre fotoaparát sa po prvýkrát objavil v iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max v roku 2019. Dnes ním okrem týchto troch modelov disponujú aj všetky štyri verzie iPhonu 12 a iPhonu 13, kde bol značne vylepšený.

Ak ste si zaobstarali napríklad iPhone SE 3. generácie bez tejto funkcie, nič sa nedeje. Do istej miery ju dokáže nahradiť sofistikovaná aplikácia, no výsledok nebude rovnaký ako napríklad pri iPhone 12 a iPhone 13. S tým však už zrejme počítate.

Dajte nám vedieť do komentára, ako ste spokojní s nočným režimom na iPhone vy. Nezabudnite uviesť aj model, ktorý vlastníte.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Activation Lock výrazne znížil krádeže iOS!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -