Rozhodli sme sa pre teba podrobne spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ pri iPhone vedieť. Prinášame návody, ktoré riešia jednoduchšie a tiež také, ktoré riešia náročnejšie problémy. Dnes sa pozrieme na jeden jednoduchší návod, ale určite veľa z vás túto funkciu ocení. Pozrieme sa na návod, ako na soft-reset iOS zariadení.

Prečo?

Všetci dobre vieme, že čo sa týka iOS zariadení, ide o softvérovo najlepšie vybavené zariadenia. Málokrát sa stretávam s nejakou závažnejšou chybou. Raz za čas sa však stane, že po zapnutí nejakej aplikácie, po nejakom úkone alebo nezvyčajnej chybe máme nutkanie zariadenie reštartovať. Väčšinou to ide bez problémov, no stane sa, že keď stlačíš tlačítko „Power Button,“ tak sa nič nestane. V tom prípade väčšina ľudí zvykne telefón napojiť na iTunes a celý ho reštartovať. Toto však vôbec nie je treba!

Čítaj tiež: Návod: Ako zakázať vysúvanie ovládacieho centra v aplikáciach či zamknutej obrazovke

Návod

  1. Treba naraz stlačiť tlačítko „Power Button“ a „Home Button“ a držať ich po dobu približne 10 sekúnd (Pokiaľ ich len tak stlačíš, spravíš screenshot).
  2. Zariadenie sa následne reštartuje a ty si ho môžeš užívať ďalej.

Tejto metóde sa hovorí aj Soft-Reset metóda, ktorá sa odporúča používať ho len v nevyhnutných prípadoch a samozrejme nie často!

Videonávod

V prípade, že by ti bolo niečo nejasné, prinášame ti aj jednoduchý videonávod nižšie. Ak by si mal problém, alebo nejaký tip na návod, stačí nám len napísať. Môžeš tak urobiť na našej facebookovej stránke, alebo pomocou emailu → redakcia@svetapple.sk 🙂

Prečítajte si tiež  iPhone 14 Pro Max je extrémne populárny. Apple však zvažuje krok, ktorý sa vám páčiť nebude
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Dominik Bullo
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk