Aj keď Apple ponúka svoje beta verzie systému len pre vývojárov, ktorí sú zaregistrovaní v developerskom programe, nie je žiadnym tajomstvom, že sa  betaverzie sa dajú nainštalovať aj bez registrácie. Práve preto sme sa rozhodli, že ti prinesieme jednoduchý návod, pomocou ktorého nainštaluješ iOS 9.3 na svoj iPhone bez väčších problémov, ktorý predstavil množstvo noviniek!

iOS 9.3 beta

Nový update iOS 9.3 beta prináša obrovské množstvo noviniek. Asi najvýraznejšou a používateľmi najviac žiadanou je tzv. Nočný režim, ktorý na základe času a polohy zariadenia mení farby prostredia tak, aby ti čo najlepšie prispôsobil obrazovku. Ďalšie zmeny sa týkajú podpory 3D Touch odkazu z domovskej obrazovky na predvolených aplikáciach, ktorú dostali takmer všetky aplikácie od Apple.

- Reklama -

Viac sa dočítaš v našom článku → Apple vydal iOS 9.3 beta

Varovanie

Na začiatok článku by sme ťa chceli varovať, že všetko čo urobíš, budeš robiť na vlastnú zodpovednosť a vlastné riziko. Za prípadné vzniknuté škody stránka www.svetapple.sk nezodpovedá.

Návod

Inštalácia je viacmenej jednoduchá a netreba na to nijaké programátorské schopnosti, ani nič podobné. Pokiaľ sa budeš držať krokov v návode, nič by sa nemalo stať a beta by sa mala na tvoj iPhone nainštalovať maximálne bezpečne.

  1. Prvá vec, ktorú musíš urobiť je inštalácia najnovšej verzie iTunes (napríklad cez Apple Software Update)
  2. Do svojho počítača si stiahni “IPSW” súbor, ktorý je určený pre tvoje iOS zariadenie.
  3. Pripoj iPhone alebo iPad do počítača cez USB a zapni iTunes, ak sa ti samozrejme nezaplo automaticky.
  4. Nezabudni zálohovať priamo v iTunes alebo na iCloud.
  5. Po zálohe už len stačí stlačiť tlačidlo Alt (na Windows PC Shift) a kliknúť na Check for Update. Tu už len nájdeš stiahnutý IPSW súbor a vyberieš ho. Potom sa ti začne iOS 9.3 beta bezpečne inštalovať.

- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here