Aplikácia zdravie je v iPhone už pomerne dlhú dobu. V poslednej aktualizácii iOS 13 sa ale zásadne vylepšila. Po novom môžete ešte lepšie sledovať svoje zdravie a aktivity. Aplikácia vás bude o čosi viac motivovať k tomu aby ste splnili svoje ciele. Viete ju ale perfektne ovládať? Pozrite sa ako na to v návode priamo od Apple.

Návod: Ako používať aplikáciu Zdravie v iPhone?

Jablková spoločnosť na svojom YouTube kanále už nejaký čas uvádza praktické rady, ktoré vám pomáhajú zorientovať sa v jej produktoch. Niektoré návody sú rýchle a stručné, iné zase dlhšie a trochu rozsiahlejšie. Dnes si pre vás pripravila podrobnejší rozbor aplikácie Zdravie, ktorú máte dopredu vstavanú vo vašom iPhone.

Vďaka rôznym senzorom dokáže iPhone pomerne hodnoverne zmerať vašu celodennú aktivitu. V jednoduchých grafoch si tak viete odsledovať to koľko ste prešli poschodí, koľko ste urobili krokov či koľko ste nekráčali kilometrov.

Pokiaľ sa radi prekonávate, môžete si stanoviť svoje vlastné ciele a následne ich dosahovať. Je to super vec pre každého aktívneho človeka, ktorý sa zaujíma o svoje výkony. Môžu to byť výkony športové ale aj úplne obyčajné, kedy vás telefón sleduje cestou do/z práce.

aplikácia zdravie iphone
Návod: Ako používať aplikáciu Zdravie v iPhone? – svetapple.sk

Výhodou je fakt, že telefón nosíme prakticky non-stop pri sebe. Dá sa teda povedať, že vie veľmi presne zmonitorovať všetko počas toho ako sa pohybujeme. Dosť však o samotnej appke.

Pozrite si video nižšie, ktoré si pre vás pripravila spoločnosť Apple. Jeho dĺžka je 2:35 a naučí vás ovládať a sledovať úplne všetko tak aby ste v tom mali dokonalý prehľad. Aplikácia sa s príchodom operačného systému iOS 13 do istej miery zmenila. Aj preto by ste sa mali oboznámiť s tým, čo je v nej nové.

Do komentárov nám potom nezabudnite napísať, či sledujete svoje aktivity pomocou aplikácie zdravie alebo ste ju nikdy nepoužili.

Prečítajte si tiež  iPhone zachránil život tým, že zastavil strelu z brokovnice!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.