Budík je aplikácia, ktorú pravdepodobne používa väčšina z vás každé ráno a potom ešte niekoľkokrát počas dňa. Je úplne bežné, že s iPhonom zaspávame a takisto sa s ním aj zobúdzame. Čo však urobiť deň trochu produktívnejším a neváľať sa v posteli? Deaktivujte si tlačidlo „Odložiť“ a možno budete prekvapení, ako skoro dokážete vstať.

Vstaňte vtedy, kedy si to naplánujete…

V dnešnom návode si deaktivujeme možnosť, ktorá vás zvykne udržať v posteli o niečo dlhšie, ako ste pôvodne plánovali. Určite viete, že po zazvonení budíku máte zvyčajne k dispozícii aj tlačidlo „Odložiť“, ktoré ho o pár minút predĺži.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Problém nastane vtedy, keď jeden budík presuniete niekoľkokrát po sebe a potom vstanete pokojne aj o hodinu neskôr. Určite je veľa z vás, ktorí tento „problém“ zažili na vlastnej koži. Dá sa pritom celý jednoducho obísť.

Keď sa nebudete môcť spoliehať na to, že váš iPhone o cca 10 minút zazvoní znova, pravdepodobne vypnete aktuálny budík a normálne sa zobudíte. Deaktivácia tlačidla „Odložiť“ je pritom veľmi jednoduchá a zaberie vám maximálne sekundy. Poďme na to…

Návod: Ako pri budíku na iPhone deaktivovať možnosť „odložiť“?

  • Otvorte aplikáciu Hodiny a kliknite na možnosť Budík.
  • V ľavom hornom rohu vyberte Upraviť.
  • Kliknite na konkrétny budík (čas), pri ktorom chcete odstrániť/deaktivovať možnosť odložiť.
  • Prepínačom vypnite možnosť Odložiť.
  • Hotovo.
Návod: Ako pri budíku deaktivovať možnosť "odložiť" na iPhone?
Návod: Ako pri budíku na iPhone deaktivovať možnosť „odložiť“?
Prečítajte si tiež  Recenzia: Netflix
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.