Pokiaľ radi experimentujete a chcete byť iní ako ostatní, máme pre vás zaujímavé riešenie. Váš operačný systém si viete prispôsobiť tak, ako to okrem vás skoro nikto iný nebude mať. Verní minimalistickým líniám dokážete odstrániť názov zložiek, v ktorých sa nachádzajú aplikácie. Ako na to? Ukážeme vám to v dnešnom návode.

„Neviditeľný text“

V princípe sa nejedná o neviditeľný text (ako to naznačuje podnadpis) ale skôr o neviditeľný znak. Pokiaľ ste už skúšali namiesto písmen zadať niekoľkokrát medzerník, určite viete, že to takto jednoducho nefunguje.

Na operačný systém iOS musíte byť trochu „prefíkanejší“, nakoľko Apple nechce, aby sa v systéme skrývali názvy samotných zložiek.

Dokonca by sa dalo povedať, že vývojári v Cupertine proti tomu aktívne bojujú. Už v minulosti existovalo viacero spôsobov, ako tento trik vykonať, no napokon sa stali postupnými aktualizáciami neplatné.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Šikovní programátori ale predsa len našli ďalší znak, ktorý váš iPhone bude čítať podobne ako keď napíšete vyššie spomínaný medzerník. Odstrániť si tak viete všetky texty z priečinkov, v ktorých máte aplikácie. Pozrite si nižšie, ako to urobíte za pár sekúnd.

Návod: Ako skryť názvy priečinkov v iOS?

  • Kliknite na túto internetovú stránku a skopírujte neviditeľný znak pomocou tlačidla Select a následne Kopírovať.
  • Teraz otvorte zložku, kde chcete odstrániť text a „roztraste aplikácie“ (aby ste mohli zmeniť názov).
  • Na miesto názvu zložky prilepte skopírovaný neviditeľný znak.
  • Hotovo.
Návod: Ako skryť názvy priečinkov v iOS?
Návod: Ako skryť názvy priečinkov v iOS?
Návod: Ako skryť názvy priečinkov v iOS?
Prečítajte si tiež  iPhone 16 dostane špeciálnu funkciu, ktorá má slúžiť umelej inteligencii
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.