Sťahovanie z YouTube do MP3 a MP4

Ešte pre tým ako budeme pokračovať musíme uviesť, že nasledujúca funkcia nie je v štandardnej webovej aplikácii dostupná a pri videu nenájdete tlačidlo stiahnuť. Aj to je dôvod, pre ktorý musíte použiť iné stránky, ktoré dokážu skonvertovať obsah z YouTube do formátu MP3, prípadne MP4.

Ak by ste si boli ochotní predplácať službu YouTube Premium, tak v takom prípade už získate aj možnosť sťahovania hudby alebo videí priamo do zariadenia a tým pádom si budete môcť uchovávať všetok obsah offline. V tomto návode sa ale pozrieme na bezplatné riešenie.

Návod: Ako stiahnuť video z YouTube? Je to úplne jednoduché.

Na začiatku si musíte otvoriť internetovú stránku YtMp3, ktorá vám celé sťahovanie sprístupní. V strede sa nachádza kolónka s nápisom Please insert a valid video URL, do ktorej treba nakopírovať URL adresu konkrétneho videa.

V dolnej časti (pod kolónkou) môžete vidieť dve tlačidlá MP3 a MP4, pričom prvé umožní sťahovanie hudby a druhé celého hudobného videa (samozrejme v relatívne nízkej obrazovej kvalite). Vyberte si čo preferujete a pokračujte na tlačidlo Convert.

Teraz vydržte niekoľko sekúnd prípadne minút (v závislosti od dĺžky videa), kým sa všetko prichystá na pozadí. Akonáhle prebehne krátky proces, objaví sa tlačidlo Download – pre sťahovanie. Hotovo!

Na záver dávame do pozornosti aj článok, ktorý vás naučí sťahovať videá z YouTube v najvyššej možnej kvalite. Ak máte tipy na iné lepšie stránky, pre sťahovanie hudby z YouTube, napíšte nám o nich do komentára.

Prečítajte si tiež  Koncept: Takto by mohol vyzerať prvý skladací iPhone od Apple. Cena môže dosiahnuť aj 3 000 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.