Sťahovanie z YouTube do MP3 a MP4

Ešte pre tým ako budeme pokračovať musíme uviesť, že nasledujúca funkcia nie je v štandardnej webovej aplikácii dostupná a pri videu nenájdete tlačidlo stiahnuť. Aj to je dôvod, pre ktorý musíte použiť iné stránky, ktoré dokážu skonvertovať obsah z YouTube do formátu MP3, prípadne MP4.

Ak by ste si boli ochotní predplácať službu YouTube Premium, tak v takom prípade už získate aj možnosť sťahovania hudby alebo videí priamo do zariadenia a tým pádom si budete môcť uchovávať všetok obsah offline. V tomto návode sa ale pozrieme na bezplatné riešenie.

- Reklama -

Návod: Ako stiahnuť video z YouTube? Je to úplne jednoduché.

Na začiatku si musíte otvoriť internetovú stránku YtMp3, ktorá vám celé sťahovanie sprístupní. V strede sa nachádza kolónka s nápisom Please insert a valid video URL, do ktorej treba nakopírovať URL adresu konkrétneho videa.

V dolnej časti (pod kolónkou) môžete vidieť dve tlačidlá MP3 a MP4, pričom prvé umožní sťahovanie hudby a druhé celého hudobného videa (samozrejme v relatívne nízkej obrazovej kvalite). Vyberte si čo preferujete a pokračujte na tlačidlo Convert.

Teraz vydržte niekoľko sekúnd prípadne minút (v závislosti od dĺžky videa), kým sa všetko prichystá na pozadí. Akonáhle prebehne krátky proces, objaví sa tlačidlo Download – pre sťahovanie. Hotovo!

Na záver dávame do pozornosti aj článok, ktorý vás naučí sťahovať videá z YouTube v najvyššej možnej kvalite. Ak máte tipy na iné lepšie stránky, pre sťahovanie hudby z YouTube, napíšte nám o nich do komentára.

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

1 komentár

  1. Zdravim. Dakujem za ukazku vsetko funguje super, ale ked si nastavim stiahnutu pesnicku za zvonenie, ked mi niekto vola tak hra tak potichu, pritom hlasitost mam nastavenu na maxime. Viete kde by mohol byt problem? Dakujem

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here