Aktivita na Apple Watch

Uzatváranie farebných krúžkov je na prvý pohľad primitívna činnosť, no keď si na ňu človek zvykne, častokrát nevie prestať. Ani zďaleka nie ste jediní, kto sa chodí poprechádzať o 23:50, aby ste si naplnili denný cieľ. Čiastočne to je aj psychologická záležitosť, ktorá nás núti k pohybu, no ak chcete náročnejšie podmienky, ľahko si ich zmeníte.

Na všetko vám poslúži nasledujúci návod, v ktorom si ukážeme, ako zmeniť ciele aktivity. Ľahko si tak upravíte počet spálených kalórii, dobu státia či počet minút v rámci cvičenia. Poďme na to.

Návod: Ako zmeniť ciele aktivity na hodinkách Apple Watch?

  • Kliknite na digitálnu korunku a otvorte menu na hodinkách Apple Watch.
  • Teraz spomedzi apiek vyberte Aktivitu.
  • Prejdite na samotný koniec apky a vyberte tlačidlo Zmeniť ciele.
  • Pomocou ikoniek -/+ odoberáte a pridávate hodnoty. Použiť môžete aj digitálnu korunku.
  • Akonáhle ste hotoví, všetky zmeny uložte.
  • Hotovo.

Veľmi podobným spôsobom sa upravujú hodnoty aj v ďalších aplikáciách v rámci Apple Watch. Pokiaľ si tento postup osvojíte, problém nebudete mať ani v budúcnosti. Uzatvárate si kruhy v rámci Aktivity? Napíšte nám do komentára, na aké hodnoty máte nastavené jednotlivé ciele.

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 sú opäť dostupné za cenu od 369,00 €
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.