Spoločnosť Apple síce ešte nezačala oficiálne predávať Apple Watch (spustené boli len predobjednávky), no niektorí činovníci spoločnosti ich už vo veľkom používajú. Výnimkou nie je ani samotný generálny riaditeľ Tim Cook, ktorý má naozaj neobvyklú konfiguráciu týchto hodiniek. Dokonca je aj niečim výnimočná!

Aké má Tim Cook Apple Watch?

Tim Cook už nosí svoje hodinky Apple Watch a ako správny riaditeľ spoločnosti, ktorá ich vytvorila si ich samozrejme veľmi pochvaľuje. Konkrétna konfigurácia, ktorú nosí na rukách je nehrdzavejúca oceľ a biely (základný) gumený náramok, ktorý mimoriadne obľubuje. Ide teda o strednú edíciu Apple Watch s najlacnejším náramkom. CEO spoločnosti Apple však priznal, že ich často nosí aj s inými náramkami.

- Reklama -

K otázke, čo na ne hovorí odpovedal samozrejme svojsky a dodal, že ide o najlepšie inteligentné hodinky na trhu, o čom určite niet pochýb. Tim Cook má však na svojich hodinkách jeden prvok, ktorý pravdepodobne nikdy nebudú mať žiadne iné Apple Watch. Tým prvkom je digitálna korunka, ktorá pochádza z Apple Watch Edition. Pravdepodobne sa nemusíme tešiť na to, že niečo podobné uvidíme aj na predajných pultoch. Tim chcel mať pravdepodobne len niečo, čo druhý nemajú a tak si vytvoril takúto „špecialitku“. Čo poviete, páči sa vám takáto konfigurácia Apple Watch, ak nie, akú by ste zvolili vy? 🙂

Apple Watch Tima Cooka - svetapple.sk
Apple Watch Tima Cooka – svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.