Pokiaľ si chcete zmeniť polohu na zariadeniach s operačným systémom Android, nie je to až taký problém. Čo však robiť v prípade, že vlastníte iPhone? Zvyčajne je na takýto zásah nutné inštalovať Jailbreak. A to je v dnešnej dobe veľmi nepopulárne riešenie.

Našťastie ale existuje spôsob, vďaka ktorému si do svojho zariadenia nemusíte pridávať „únik z väzenia“ aby ste sa vedeli pohrať s polohou. Existujú totiž metódy, s ktorými ju upravíte relatívne rýchlo a pohodlne.

Čo by ste mali vedieť o zmene polohy bez Jailbreaku? 

V prvom rade to, že zmena polohy na iPhone bez Jailbreaku je skutočne možná. Musíte však použiť špeciálne nástroje tretích strán, ktoré sú na to určené. Ak tieto nástroje nemáte k dispozícii, polohu sa vám žiaľ nepodarí zmeniť. No a keď ide o výber nástroja tretej strany, vždy musíte skontrolovať, či je nástroj bezpečný, ľahko použiteľný a kompatibilný s vaším zariadením. V opačnom prípade vám môže narobiť viac problémov ako osohu.

Predtým, než sa rozhodnete zmeniť svoju GPS polohu na iPhone, odporúčame vám vypnúť lokalizačné služby. Urobíte to nasledujúcim spôsobom:

  1. Prejdite do Nastavení zariadenia.
  2. Kliknite na položku „Súkromie a bezpečnosť“ a vyberte položku „Lokalizačné služby“.
  3. Prepnite možnosť ZAPNÚŤ na VYPNÚŤ.
lokalizačné služby
Zdroj: iMyFone

Pomocou akých spôsobov dokážem zmeniť polohu iPhonu bez Jailbreaku

Ako sme už uviedli vyššie, na to aby ste mohli zmeniť polohu zariadenia musíte využívať špeciálne nástroje od vývojárov tretích strán. Dnes vám predstavíme jeden, ktorý je kompatibilný nie len s iPhonom ale aj s operačným systémom Android. Vďaka jeho univerzálnosti ho teda môžete využívať na rôznych platformách.

Týmto nástrojom je iMyFone AnyTo iPhone Location Changer, ktorý funguje veľmi jednoducho a vďaka svojej komplexnosti už nebudete musieť zdieľať svoju skutočnú polohu s nikým vo svojom okolí.

V samotnom nástroji je integrovaných niekoľko šikovných funkcií, vďaka ktorým sa o polohu nebudete musieť vôbec starať. Všetko bude mať na starosti špeciálny softvér, ktorý dokáže nasledovné:

  • Je nápomocný pri bezproblémovej zmene GPS v iPhone. Nie je potrebné, aby používatelia inštalovali akúkoľvek inú aplikáciu tretej strany, aby mohli nástroj používať.
  • Je kompatibilný so systémom Android aj iOS. Bez ohľadu na to, aké zariadenie používateľ vlastní, môže ho vyskúšať a zmeniť svoju súčasnú polohu.
  • Podporuje všetky aplikácie sociálnych sietí a AR hry, ako je napríklad Pokémon GO, ktoré vyžadujú prístup k vašej polohe.
  • Pomáha pri nastavovaní fiktívnych lokalít v zoznamovacích aplikáciách.
Prečítajte si tiež  Zabudnite na "Made in China". Apple šialene investuje do tejto krajiny

Ako na to? 

Aby ste to mali jednoduchšie, prinášame vám aj jednoduchý návod „ako na to“. Vďaka týmto krokom si bude môcť zmeniť svoju polohu každý z vás v priebehu niekoľkých minút.

1. Nainštalujte si a spustite aplikáciu iMyFone AnyTo vo svojom počítači. Urobíte tak kliknutím na položku „Začať“.

zmena polohy na iPhone
Zdroj: iMyFone

2. Pripojte svoje zariadenie do počítača prostredníctvom Wi-Fi alebo USB kábla.

zmena polohy na iPhone
Zdroj: iMyFone

3. Následne sa vám automaticky načíta mapa. Na mape môžete vybrať alebo zadať ľubovoľné miesto (napríklad Bratislavu), ktoré chcete falšovať.

zmena polohy na iPhone
Zdroj: iMyFone

4. Kliknutím na položku „Move“ (Presunúť) a vaša poloha sa zmení na iné miesto. Overiť si to môžete napríklad tak, že na svojom iPhone otvoríte aplikáciu Google Mapy a uvidíte, že telefón sa podľa GPS nachádza inde, než je jeho skutočná poloha.

zmena polohy na iPhone
Zdroj: iMyFone
zmena polohy na iPhone
Zdroj: iMyFone
zmena polohy na iPhone
Zdroj: iMyFone

Záver 

iMyFone Any To Location Changer je jedným z najlepších softvérov pre všetkých používateľov, ktorí hľadajú nástroj na zmenu polohy v iPhone bez Jailbreaku.

Táto aplikácia má jednoduché a zrozumiteľné rozhranie a používatelia nepotrebujú na jej ovládanie žiadne technické znalosti. Presne preto neváhajte a nainštalujte si vyššie spomenutú apku hneď teraz. Sami uvidíte, aké je to vlastne jednoduché.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here