Spoločnosť Apple vstúpila pred ôsmimi rokmi do módneho priemyslu, keď ku svojim iPhonom 5C a 5S po prvýkrát predstavila aj vlastné silikónové či kožené obaly. Vtedy sme ešte netušili, aký veľký vplyv bude mať táto kategória na celkové zárobky technologického giganta.

Prečítajte si tiež  Prečo sa Apple Watch nevolajú iWatch? Možno budete prekvapení

Puzdra nie sú zďaleka lacné a medzi používateľmi sú veľmi populárne. Tí si ich nekupujú iba raz za rok ale postupne ich striedajú podľa farby či ročného obdobia.

No a keďže toto v Cupertine veľmi dobre vedia a chceli ponúknuť čo možno najširší výber odtieňov, na jeseň prichádzajú MagSafe obaly pre iPhone 13 a iPhone 13 Pro v obrovskom množstve prevedení.

Jesenná kolekcia krytov od Apple

Ako môžete vidieť na obrázku nižšie, odtieňov je viac ako desať a týka sa to ako štandardného, tak aj Pro modelu. Farby môžete kombinovať s rôznymi verziami zariadenia, pričom v kontrastných situáciách nastáva veľmi zaujímavý efekt.

Nutné je tiež podotknúť, že ak si idete kúpiť akýkoľvek iPhone 13, treba myslieť na to, že súčasné puzdro z iPhonu 12 vám už nebude pasovať. Novinka je jednak o málo hrubšia, má väčšie kamerové moduly a tlačidlá posunuté o kúsok nižšie.

Cena za silikónový kryt sa na slovenskom trhu pohybuje na úrovni 55,00 € a za „luxusnejší“ kožený kryt na úrovni 65,00 €. Pokiaľ budete chcieť plastovú transparentnú verziu (nezožltne), taktiež vás vyjde na 55,00 €.

Pozrite si celú kolekciu a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páči.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.