Nadpis tohto článku vás možno mierne zaskočil a popravde sa vám ani nečudujeme. Pokiaľ používate iPhone, pravdepodobne máte dosť dobrý dôvod na to, prečo ste si nevybrali Samsung prípadne iné Android zariadenie. Na strane druhej, v rámci objektivity musíme povedať, že aj konkurencia sa za dlhé roky vývoja posunula vpred.

Jednotlivé nadstavby Androidov už nie sú také okaté a ich používanie môže byť príjemne a intuitívne. Svoje o tom vie aj spoločnosť Samsung, ktorá sa rozhodla majiteľom iPhonu ukázať, ako funguje ich vlastný systém. Použila na to sofistikovanú webovú aplikáciu iTest, ktorú si stačí pridať v rámci záložiek na pracovnú plochu a potom ju len otvoriť.

- Reklama -

Zaujímavá ukážka Samsungu na iPhone

Samotná stránka je určená pre novozélandský web, no vyskúšať si ju môžete kdekoľvek na svete a všetko je navyše dostupné v anglickom jazyku.

Po otvorení používateľského rozhrania sa v ňom dokážete slobodne pohybovať s tým, že niektoré funkcie slúžia len ako ukážka (takže nejdú otvárať niektoré apky atď.)

Webová stránka je ale pomerne dosť prepracovaná a určite vám odporúčame ju vyskúšať. Ak ste počas posledných rokov nedržali v rukách Android, aspoň môžete vidieť, ako funguje.

Napíšte nám do komentára svoje názory a postrehy na službu iTest. Za nás sa jedná o zaujímavý spôsob, ako osloviť používateľov konkurenčnej platformy, hoci si nie sme úplne istí tým, či má aj dostatočný vplyv na nákupné rozhodovanie. To už necháme na vaše posúdenie!

- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

3 KOMENTÁRE

 1. uz raz som verny iOS a jedine, co ma odradza od prechodu na android, je znovu nastavovanie vsetkych sluzieb, platobnych sposobov, emailov, fotiek atd…
  viem, ze existuju rozne synchro sluzby ale moznost vsetko riesit cez icloud a hlavne ta bezpecnost, to je pre mna asi to “najviac”, co ma drzi pri iOS, aj ked viem, ze technologicky je asi ktorykolvek android uz na tom lepsie v urcitych prvkoch.

 2. A kebyže chcete vedieť ako som prešiel na iPhone tak mi to odporučil môj tato ktorý používal vtedy iPhone 4s a hovoril že je to najlepší mobil aky mal tak som si kúpil iPhone 5s

  Kebyže chcete vedieť som ten čo tam napísal tu obr odpoveď

 3. No ja som používal ako môj prví mobil takú Nokiu potom som si kúpil Huawei lebo mi o ňom hovorili kamaráti že je veľmi dobrý ale bol to šunt a 4.6.2014 som si kúpil iPhone 5s a je to perfektný mobil a používam ho aj dnes a taký Samsung by som musel vymeniť v roku 2017 a iPhone sa mi páčia najviac
  Ale už si začiatkom roka 2022 kúpim ten iPhone 12S Mini alebo ak Apple spravý iPhone 12S Pro Mini tak ten si hneď kúpim
  Ale odporúčam iba Apple, Android je strašný skratka android je sprostá hovadina

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here