Nadpis tohto článku vás možno mierne zaskočil a popravde sa vám ani nečudujeme. Pokiaľ používate iPhone, pravdepodobne máte dosť dobrý dôvod na to, prečo ste si nevybrali Samsung prípadne iné Android zariadenie. Na strane druhej, v rámci objektivity musíme povedať, že aj konkurencia sa za dlhé roky vývoja posunula vpred.

Jednotlivé nadstavby Androidov už nie sú také okaté a ich používanie môže byť príjemne a intuitívne. Svoje o tom vie aj spoločnosť Samsung, ktorá sa rozhodla majiteľom iPhonu ukázať, ako funguje ich vlastný systém. Použila na to sofistikovanú webovú aplikáciu iTest, ktorú si stačí pridať v rámci záložiek na pracovnú plochu a potom ju len otvoriť.

- Reklama -

Zaujímavá ukážka Samsungu na iPhone

Samotná stránka je určená pre novozélandský web, no vyskúšať si ju môžete kdekoľvek na svete a všetko je navyše dostupné v anglickom jazyku.

Po otvorení používateľského rozhrania sa v ňom dokážete slobodne pohybovať s tým, že niektoré funkcie slúžia len ako ukážka (takže nejdú otvárať niektoré apky atď.)

Webová stránka je ale pomerne dosť prepracovaná a určite vám odporúčame ju vyskúšať. Ak ste počas posledných rokov nedržali v rukách Android, aspoň môžete vidieť, ako funguje.

Napíšte nám do komentára svoje názory a postrehy na službu iTest. Za nás sa jedná o zaujímavý spôsob, ako osloviť používateľov konkurenčnej platformy, hoci si nie sme úplne istí tým, či má aj dostatočný vplyv na nákupné rozhodovanie. To už necháme na vaše posúdenie!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.