Možno, že ste o tom nevedeli no dnes (31. marca 2023) je svetový deň zálohovania dát. Veľa ľudí berie túto činnosť na ľahkú váhu a pravidelné zálohy podceňuje. Je to pri tom veľká chyba, nakoľko zálohy vám môžu zachrániť v prípade akejkoľvek nehody dôležité dáta, súbory, videá či fotografie. Prenosné úložisko SanDisk Xtreme® Portable SSD V2 je na tento účel ako stvorené. Kúpiť ho môžete mimoriadne výhodne.

SanDisk Xtreme® Portable SSD V2 má k dispozícii nie len dostatok miesta ale aj odolnú konštrukciu, ktorá ochráni vaše dáta pred nehodami alebo inými poškodeniami. Vďaka norme IP55 je tento prenosný disk dokonca odolný voči vode a prachu. V jeho útrobách sa pri tom nachádza výkonný polovodičový disk NVMe™, ktorý ponúka čítanie s rýchlosťou až 1050 MB/s a zápis až 1000 MB/s.

Ak si teraz myslíte, že tento disk je extrémne drahý, ste na omyle. Jeho cena sa v čase uvedenia na trh pohybovala na úrovni cca 150 € no dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite už za cca 95 €. Dostanete pri tom až 1 TB úložného miesta.

A ak by vám to nestačilo, SanDisk má k dispozícii aj iné pamäťové verzie. Z nášho pohľadu sa asi najviac oplatí 2TB model, ktorý sa v čase uvedenia na trh predával za ďaleko viac ako 250 € a dnes ho po kliknutí na tento odkaz zoženiete už za cca 170 €.

Je to výborná alternatíva pre tých, ktorí si kúpili MacBook s malým úložiskom, pretože nechceli priplácať stovky eur za väčšiu pamäť a zároveň ju nedokážu využiť každý jeden deň. Na druhej strane, z času na čas človek potrebuje uložiť väčšie množstvo dát, fotiek alebo urobiť celkovú zálohu 256 GB či 512 GB počítača a na to potrebuje už väčší prenosný disk.

Riešenie od spoločnosti SanDisk nie je drahé a hlavne ponúka veľmi odolný dizajn, ktorý vaše dáta ochráni pred všetkými možnými okolnosťami. Dokonca si tu viete nastaviť aj uzamknutie súborov za pomoci hesla, pretože disk obsahuje 256-bitové hardvérové šifrovanie AES. Tak čo, idete do toho?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Xiaomi watch S1 Active kúpite za neuveriteľne nízku cenu. Ponúkajú pri tom špičkovú výbavu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -