Zdá sa, že redaktori magazínu 9to5mac.com si už stihli do svojho iPhonu 6 Plus a iPadu Air druhej generácie nainštalovať prvú beta verziu iOS 9, ktorá bola predstavená len počas včerajšieho večera. Práve preto sa rozhodli, že natočia video, ktoré ti ukáže 10 tých najlepších vecí, ktoré nový operačný systém obsahuje a ktoré ťa v budúcnosti určite potešia.

Top 10

Na videu, ktoré si okrem iného budeš môcť vychutnať aj v 4K, uvidíš 10 tých najlepších vecí, ktoré obsahuje iOS 9. Je jedno či máš iPhone alebo iPad. Na videu sú obe zariadenia a tak si zaručene nájdeš práve to, na čo sa budeš tešiť najviac ty. Len spomenieme, že v novom iOS 9 nájdeš napríklad funkciu šetrenia baterky, alebo v prípade, že používaš len iPad, tak aj funkciu, ktorá ti umožní ovládať viac aplikácií naraz bez toho, aby si jednu z nich musel čo i len minimalizovať.

- Reklama -

Tak isto sa tu našlo niekoľko vylepšení pre klávesnicu QickTipe, do ktorej konkrétne pribudli nové gestá, vďaka ktorým sa ti bude  editovať text omnoho jednoduchšie ako kedykoľvek pred tým! Práve preto by si si mal pozrieť video, ktoré ti ukáže, ako je to s tým iOS 9 v praxi!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.