Len nedávno sme priniesli zoznam 15 nalepších komédií, ktoré si môžete pozrieť na streamovacej platforme Netflix. Dnes sa karta obracia na celkom iný žáner. Pokiaľ máte radi strach, toto je 10 najlepších hororov na Netflixe. Poďme na ne:

10. Úniková hra (Escape Room)

Príbeh sa sústreďuje okolo šiestich ľudí, ktorí prijali výzvu zúčastniť sa tajomnej únikovej hry. Veľmi rýchlo si uvedomia, že cesta von neexistuje a v hre sú ich životy.

Hrajú: Taylor Russell, Logan Miller, Jay Ellis  

9. Vo vysokej tráve (In The Tall Grass)

Súrodenci Becky a Cal započujú z trávnatého pola krik malého chlapca a vydajú sa mu na pomoc. Vtedy ešte netušia, že cesta späť možno neexistuje. Horor je natočený podľa knižnej predlohy od spisovateľa Stephena Kinga.

Hrajú: Laysla De Oliveira, Avery Whitted, Patrick Whitted

8. Odobrať z priateľov: Dark web (Unfriended: Dark Web)

Matias nájde v počítačovej kaviarni stratený počítač a vezme si ho domov. Onedlho však zistí, že to bola veľká chyba. Po prihlásení sa do ukradnutého počítaču, je spolu s kamarátmi vtiahnutí do nebezpečnej hry, v ktorej im ide o život.

Hrajú: Betty Gabriel, Rebecca Rittenhouse, Chelsea Alden

7. Dievča z lifechatu (Cam)

Alice, alias Lola, je hviezda erotického kanálu, ktorá je posadnutá svojim rankingom. Spolu s pribúdajúcimi sledovateľmi jej ukradne účet dvojníčka. Alice sa ju rozhodne odhaliť a získať späť svoju identitu. Podarí sa jej to?

Hrajú: Madeline Brewer, Patch Darragh, Melora Walters

6. The Boy

Manželia Heershirovci najmú Gretu ako opatrovateľku pre ich syna (Brahmsa). Tá zostane v šoku keď zistí, že Brahms vlastne nie je človek ale porcelánová bábika v životnej veľkosti. Rodičia sa o ňu starajú rovnako ako o dieťa, ktoré pred dvadsiatimi rokmi nečakane stratili a oni sa s tým nedokázali vyrovnať.

Hrajú: Lauren Cohan, Rupert Evans, James Russel

5. Muž v temnote (Don’t Breathe)

Trojica kamarátov s bohatou kriminálnou minulosťou sa pripravuje na svoju poslednú lúpež. Ich plánovaná obeť je slepec, ktorý býva osamote v opustenej štvrti. Zlodeji však s hrôzou zisťujú, že v dome sa toho ukrýva omnoho viac než len cennosti. Tento horor vás nechá v silnom napätí.

Hrajú: Stephen Lang, Jane Levy, Dylan Minnete

4. Potichu (The Silence)

Svet už nie je taký, aký býval. Ľudstvo žije v strachu a musí sa skrývať pred hrozivými stvoreniami, ktoré lovia ľudí podľa zvuku. Ally a jej rodina sa snaží nájsť úkryt v útočisku za mestom, kde sa nachádza aj tajomný kult.

Prečítajte si tiež  Apple predstaví nové produkty už 23. marca. Zhodli sa na tom renomovaní leakeri

Hrajú: Stanley Tucci, Kiernan Shipka, Miranda Otto  

3. Chata v horách (The Cabin in the Woods)

Partia kamarátov sa rozhodne stráviť prázdniny na odľahlej chate v horách, ktorá je plná špeciálnych technických vymožeností. Ich výlet sa však rýchlo zmení na boj o život, keď jedna zo študentiek vysloví talianske zaklínadlo, ktoré nájde v denníku v pivnici.

Hrajú: Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Anna Hutchison

2. V pasti (Bird Box)

Vo svete vládne tajomná sila, ktorá núti ľudí spáchať samovraždu. Malorie sa spolu so svojimi dvoma deťmi pokúsi utiecť do bezpečia, no podmienkou sú zakryté oči. Čaká ich náročné a nebezpečné dobrodružstvo plné nástrah nepríjemných situácií.

Hrajú: Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich

1. Eli

Eli je jedenásťročný chlapec, ktorý trpí zriedkavým ochorením. Jeho zúfalí rodičia sa v nádeji na jeho uzdravenie rozhodnú pre experimentálnu liečbu. Následne sa však začnú diať veľmi nepríjemne a záhadné veci.

Hrajú: Charlie Shotwell, Kelly Reilly, Max Martini 

Pokiaľ máte aj iné tipy, napíšte ich do komentára. Radi prinesieme ďalší článok.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.