Pokiaľ patríš aj ty k fanúšikom Steva Jobsa a hľadáš každý jeden dostupný materiál, ktorý by ti priblížil jeho život či kariéru v Apple, určite sa už nevieš dočkať na jeho nový film, ktorý v súčasnosti dokončuje Universal Studio. Tento film bude mať premiéru 9. októbra na filmovom festivale v USA a o pár dní neskôr svetovú premiéru. Máme sa na čo tešiť a to nám prezrádza aj úplne nový trailer, ktorý Universal vydalo iba včera!

Nový trailer

Nový trailer opäť odkrýva niečo nové z filmu Steve Jobs, ktorý bude mať už o pár mesiacov premiéru na filmovom festivale v USA, kde bude tento snímok naplánovaný ako absolútny vrchol akcie. O pár dní neskôr sa dostane aj k verejnosti v svetovej premiére v kinách po celom svete. Už dnes vieme, že sa máme na čo tešiť. O filme totiž čo to povedal aj Steve Wozniak, ktorý sa priamo podieľal na jeho vzniku. Najnovší trailer má presne 1 minútu, čo naznačuje, že ide o trailer určený do kín, poprípade televíznych reklám. To, kde sa však objaví je nateraz nepodstatné. Podstatné je to, že už o pár mesiacov uvidíme (dúfajme) vydarený snímok, ktorý nám dovolí nahliadnuť do zákulisia Jobsovho života.

- Reklama -

https://youtu.be/R-9WOc6T95A

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.