Takmer neustále sa na nás sypú informácie o novinke zvanej iPhone 6, no o inteligentných hodinkách, ktoré sú medzi nami známe ako iWatch nevieme oficiálne takmer nič. Aj napriek tomu sme sa vám pokúsili priniesť článok, v ktorom vám preukážeme 3 dôvody, vďaka ktorým budú iWatch megaúspešný predajný hit! 

1. Dizajn

Vzhľadom na to, že by mala Jablková spoločnosť predstaviť svoje prvé inteligentné hodinky už na svojej najbližšej keynote, musí ľudom ich vzhľad naozaj vyraziť dych. Hlavnou novinkou by mal byť 1,3″ a 1,5″ obdĺžnikový displej, ktorý by ako prvý spomedzi Jablkových zariadení ponúkol mierne zakryvenie displeja. Okrem toho by sa mali líšiť farbou tela či ramienka, ktoré by mohli byť dostupné tak ako kožené tak aj kovové. Dokonca sám šéfdizajnér Apple Johny Ive uviedol, že nové hodinky budú naozaj veľkou konkurenciou tým švajčiarskym, ktoré sú považované za mimoriadne kvalitné! Pokiaľ teda naozaj očakávame príchod nových hodiniek, môžme takmer na 100% predpovedať, že ich dizajn bude dokonalý!

iWatch-C-and-iWatch-S-Concept-by-Martin-Hajek-392919-61
Hodinky iWatch ponúknu zaručene elegantný dizajn! – svetapple.sk

2. Bezdrôtové nabíjanie

Aj napriek tomu, že to môže vyznieť trošku zvláštne, nové hodinky od Apple by mohli ponúknuť bezdrôtové nabíjanie, ktoré by malo fungovať až do vzdialenosti jedného metra! Áno, mohlo by ísť konkrétne o jednu z vecí ktorou by sa mohli hodinky od iných konkurenčných zariadení líšiť a navyše by ponúkli niečo, čo by bolo pre zákazníkov neodolateľné. Apple by mal iWatch ponúknuť bezdrôtovú technológiu nabíjania, ktorú v dnešnej dobe poznáme ako Qi. Aj napriek tomu, že konkurenčné spoločnosti ako Samsung experimentujú užs modernejšou technológiou Rezence, stále by boli iWatch, aj vďaka ich staršej generácií nabíjania, jednoducho IN! Vďaka bezdrôtovému nabíjaniu by k hodinkám mala byť pribalená aj špeciálna bezdrôtová nabíjačka, čo by znamenalo, že by hodinky pri nabíjaní nevyzerali tak zle ako tie od konkurenčných spoločností!

iwatch-concept-moyano-wrist
iWatch by mohli byť nabíjané bezdrôtovo! – svetapple.sk

3. Šport

Ďalšou skvelou vecou, ktorú by mali ponúknuť iWatch množstvu majiteľov, by mal byť práve spomínaný šport. Každý, kto si ide občas zabehať a potrebuje k tomu jednoduchého spoločníka, ktorý by mu stopoval čas, či meral kroky určite vie, že iPhone vo vrecku nie je práve najlepší nápad. Aj napriek tomu, že sa vyrábajú špeciálne „náramky“, vďaka ktorým si môžte iPhone pripnúť jednoducho na ruku, nemusí ísť o úplne najpohodlnejšie riešenie. Najlepšie by zrejme bolo, keby sme mali všetko poruk,e alebo lepšie povedané na ruke. Hodinky by vás nemuseli až tak obťažovať a manipulácia s nimi by mohla byť omnoho jednoduchšia, ako v prípade iPhonu. Navyše, ak vezmeme v úvahu, že si do nich budete môcť nahrať aj hudbu, v podstate máte vyhrané! iWatch by mali tiež ponúknuť senzor srdcového tepu, čo by malo znamenať, že by mali plne spolupracovať s vašim iPhonom pomocou aplikácie Health!

14896346170_dfe2b0ea39_o
Takto by mohla vyzerať aplikácia Health zobrazená priamo na hodinkách – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.