9. október sa už neuveriteľne rýchlo blíži a mnohí z nás máme už dnes predobjednané nové iPhone 6S a iPhony 6S Plus, koré by nám mali doraziť presne v piatok. Fantastický deň, no má to jeden háčik. Každý správny Apple fanúšik chráni svoje zariadenie poriadnym krytom, fóliou či sklom. Naskyta sa teda otázka, či práve spomínané sklo a fólia nebudú narúšať funkcionalitu 3D Touch.

3D Touch a sklo či fólia

Pravdupovediac, odpoveď na túto otázku sme do včerajšieho večera nemali ani my, no boli sme presvedčení, že dodatočná fólia či krycie sklo by nijako nemali obmedziť funkcie iPhonu s 3D Touch. Okrem toho, že sme sa pýtali za teba priamo Apple resellera, bolo aj na rôznych vidách jasne vidno, že 3D Touch funguje aj po tom, ako je na jeho ploche nalepená fólia či sklo. Pokiaľ teda zvažuješ kúpu nového iPhonu, ale nevieš či si kúpiť aj sklo alebo fóliu, nerieš to, všetko bude fungovať tak, ako by tam to sklo či fólia neboli!

- Reklama -

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here