Mám iPhone, iPad alebo Mac

Začneme tým najpravdepodobnejším scenárom. Pokiaľ máte iPhone, iPad alebo MacApple Event California streaming budete chcieť zrejme sledovať na svojom jablkovom zariadení. Môžete to urobiť napríklad cez prehliadač Safari.

Stačí ak kliknete na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na oficiálny livestream na webe cupertinského giganta. Jediná podmienka je nutnosť používať aspoň iOS 10 a novší alebo macOS Sierra 10.12 a novší

Mám Windows

MacBook Pro 13" (M1) očami náročného používateľa Windowsu. Je naozaj taký dobrý?Pokiaľ používate počítač s operačným systémom Windows a chcete tu pozerať nový Apple Event, nie je to žiaden problém. Stačí vám len prehliadač Microsoft Edge a kliknutie na tento odkaz, ktorý vás automaticky presmeruje na oficiálny livestream.

Apple Event nájdete aj na YouTube (vhodné aj pre Android)

Ak máte radi jednoduchosť a používate napríklad Android, Apple bude celú akciu streamovať aj na YouTube. Medzičasom už spoločnosť pridala video čakajúce na premiéru. Môžete si nastaviť pripomienku, aby ste na 19:00 hodinu večer za žiadnych okolností nezabudli.

Ako budete septembrový event sledovať vy?

Prečítajte si tiež  AirPods by mohli dostať vlastnú aplikáciu po vzore Apple Watch, pozrite sa na zaujímavý koncept
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here