Vraciame sa s konceptom “5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo.”. Pokiaľ to bude možné, budeme vás denne informovať o zľavách, ktoré na teba čakajú v obchode AppStore. Budeš môcť získať aplikácie, za ktoré sa normálne platí úplne bezplatne. Poďme na to…

Motorsport Manager Mobile 3

Motorsport Manager Mobile 3 je dokonalá strategická hra ktorá vás bude baviť každý deň. Vašou úlohou bude zostaviť si svoj vlastný motoristický tím od úplnej nuly. Prejdete si všetkým a budete robiť veľké rozhodnutia. Súčasťou hry bude najímanie vodičov, výber členov týmov, vývoj vášho vlastného automobilu a samozrejme cesta k úspechu.

Hra je veľmi prehľadná a ponúka rôzne možnosti, vďaka ktorým je aj zaujímavá. Dôležitá je napríklad podpora rozšírenej reality, vďaka tomu si môžete pozrieť preteky priamo v priestore, ktorý sa nachádza fyzicky pred vami. Vyskúšajte ju, bude to stáť za to.

Bežná cena aplikácie je až 3,99€. Dnes je zadarmo. Aplikácia má hodnotenie 4.9/5 čo je veľmi slušné. Navyše ju hodnotilo viac ako 3,4 tisíc používateľov.

Background Color

‎Background Color
‎Background Color
Developer: y-design
Price: $2.99+
 • ‎Background Color Screenshot
 • ‎Background Color Screenshot
 • ‎Background Color Screenshot
 • ‎Background Color Screenshot
 • ‎Background Color Screenshot

Neviete sa rozhodnúť akú fotku či pozadie zvoliť na vašom iPhone? Hmm.. ani sa vám nečudujeme, býva to ťažká úloha. Ešte, že tu ale máme aplikácie ako je táto. Niekedy je jednoducho lepšie vykašľať sa na komplikované pozadia či hľadanie toho správneho záberu a použiť len jednoduché farby. No a presne toto Backround Color dokáže.

Pomocou jednoduchého ovládania si môžete prispôsobiť tú ideálnu farbu vrátane gradientu. Farby sa dajú tiež kombinovať, upravovať ich intenzita a podobne. Pozadia budú vďaka appke omnoho jednoduchšie a na oko pokojnejšie.

Bežná cena aplikácie je 0,99€. Hodnotenie je skôr priemerné. To je 3,2/5. O údaj sa ale postaralo relatívne málo používateľov.

Memory: Your Memo

‎Memory - Memo, Widget
‎Memory - Memo, Widget
Developer: yoon sik kang
Price: $1.99
 • ‎Memory - Memo, Widget Screenshot
 • ‎Memory - Memo, Widget Screenshot
 • ‎Memory - Memo, Widget Screenshot
 • ‎Memory - Memo, Widget Screenshot
 • ‎Memory - Memo, Widget Screenshot
 • ‎Memory - Memo, Widget Screenshot
 • ‎Memory - Memo, Widget Screenshot

Táto aplikácia je pre tých, ktorí si chcú uchovať svoje spomienky čo najdlhšie a kedykoľvek sa k ním chcú vrátiť. Autori ju urobili maximálne jednoduchú, takže vás tu nebude nič iné rozptyľovať. Tejto aplikácie sa netýka žiadna reklama, žiadne in-app nákupy ani nič podobné.

Vašou úlohou bude skrátka len napísať to, čosi myslíte a telefón vám to uloží. Aplikácia má skutočne jednoduché a príjemné používateľské rozhranie.

Normálne by ste za túto appku zaplatili 1,99€. Dnes je zadarmo. Hodnotenie 4,7/5 naznačuje, že aplikácia bude stáť za to.

Strike Hit

Ideálna hra pre všetkých ktorí si majú chuť zahrať šípky. Autori využili jednoduché používateľské rozhranie s peknou grafikou a vznikla z toho aplikácia, ktorá je skutočne lákavá. V popise aplikácie sa píše o tom, že tu na vás čaká vyše 200 levelov. Samozrejmosťou je stále rastúca náročnosť. Zo začiatku to teda budete mať jednoduché, neskôr sa to začne komplikovať.

Jedinou nevýhodou hry je veľké množstvo reklám. Ako samotní recenzenti hovoria, jej hrateľnosť aj nápad je výborný. Nepríjemné sú ale reklamy. Tie sú však aj v platenej verzii…

Bežná cena aplikácia je 3,99€. Vy ju však máte samozrejme zadarmo. Hodnotenie 5/5 napovedá, že je perfektná. Hodnotilo ju viac ako 2,7 tisíca ľudí.

Font Keyboard

Font Keyboard
Font Keyboard
Developer: T Nha Hoang
Price: Free+
 • Font Keyboard Screenshot
 • Font Keyboard Screenshot

Pokiaľ vás baví dizajn a fotny, bude vás baviť aj táto appka. Ako jej autori píšu v tejto klávesnici je dostupných viac ako 100 fontov, ktoré môžete kreatívne využívať v iných appkách a na sociálnych sieťach typu Facebook, Instagram či WhatsApp. Je to len na vás.

Jej bežná cena 1,99€. Dnes je však zadarmo. Perfektnou správou je hodnotenie až 4,3/5. Hodnotilo ju viac ako 150 ľudí.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here