Vraciame sa s konceptom “5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo.”. Pokiaľ to bude možné, budeme vás denne informovať o zľavách, ktoré na teba čakajú v obchode AppStore. Budeš môcť získať aplikácie, za ktoré sa normálne platí úplne bezplatne. Poďme na to…

Scoremaster

(PS: appku si musíte vyhľadať manuálne cez AppStore)

Hrávate často spoločenské hry s rodinou či svojimi priateľmi? Určite preto viete, že zapisovanie správneho skóre môže byť niekedy otravné. Človek na to využíva papier či poznámkový blok v telefóne a to vôbec nie je pohodlné. Táto aplikácia vznikla preto aby tento proces urobila jednoduchším a pohodlnejším. Už žiadne perá ani poznámky. Len ScoreMaster

Vďaka naozaj prepracovanému používateľskému rozhraniu nebudete mať problém zadať meno či presný počet bodov prakticky okamžite. Navyše nič nebudete ani manuálne rátať, všetko za vás urobí táto appka. Výhodou je aj fakt, že výsledky z hry si môžete uložiť. Ak sa budete hádať, kto naposledy vyhral, jednoducho vytiahnete iPhone a pozriete sa na to. Samozrejmosťou je aj možnosť vymazania hráča za predpokladu, že skončí v strede rozohranej hry, prípadne ho vylúčite.

- Reklama -

Bežná cena aplikácie je až 0,99€. Dnes je zadarmo. Aplikácia má hodnotenie 5/5 čo je veľmi slušné. Zatiaľ ju ale hodnotilo iba 10 ľudí. Sami sme ju ale vyskúšali a odporúčame ju.

Drwer

(PS: appku si musíte vyhľadať manuálne cez AppStore)

Pokiaľ radi kreslíte prípadne ste dizajnér, ste na správnej adrese. Drwer je najjednoduchšia, najelegantnejšia a najprepracovanejšia aplikácia na iPhone pre dizajnérov. Pomocou jednoduchého ovládania si môžete prispôsobiť farbu vrátane jej gradientu. Farby sa dajú tiež kombinovať, upravovať ich intenzita a podobne. Kreslenie návrhov alebo náčrtov je vďaka appke omnoho jednoduchšie.

Aplikácia je navrhnutá skutočným produktovým dizajnérom aby vyhovovlala potrebám rýchleho náčrtu a tiež možnosti zdieľania návrhu so svojim klienotm či kolegom. Môžete si ju ale stiahnuť pokojne ak aj nie ste dizajnérom. Ak treba niečo zakresliť, vždy sa hodí, mať ju po ruke.

Bežná cena aplikácie je 0,99€. Hodnotenie je skôr priemerné. To je 3,9/5. O údaj sa ale postaralo relatívne málo používateľov.

Kompressor 

Často fotíte a vytárate veľké fotografie, ktoré potrebujete pred zdieľaním na cloud prípadne so svojimi priateľmi skomprimovať? už s tým nebude problém vďaka tejto jednoduchej appke. Vďaka niekoľkým možnostiam formátovania môžete znížiť pôvodnú veľkosť obrázka až o 80% a to všetko bez toho aby nejakým výrazným spôsobom stratil na kvalite.

Treba si uvedomiť, že naše fotoaparáty v niektorých prípadoch vytvárajú až zbytočne veľké fotografie a tak nám zaberajú veľa miesta. Táto aplikácia nám toto miesto pomôže zredukovať.

Normálne by ste za túto appku zaplatili 2,99€. Dnes je zadarmo. Hodnotenie 4/5 naznačuje, že aplikácia bude stáť za to.

C-Time

(PS: appku si musíte vyhľadať manuálne cez AppStore)

Perfektná aplikácia s ktorou vývojári prišli preto aby vám ukázali, koľko času trávite na jednotlivých miestach. Pokiaľ vás zaujímajú štatistiky, toto bude pre vás to pravé orechové. Aplikácia dokáže sledovať to koľko ste strávili času napríklad v práci, vo fitku, v škole alebo doma. Na základe toho vým z dlhodobého hľadiska vytvorí analýzu a tiež priemer času, ktorý trávite na určitom mieste.

Výsledok je potom taký, že si môžete túto analýzu sami skontrolovať a dospieť k nejakému výsledku. Ak zistíte, že príliš veľa času strácate napríklad tým, že chodíte nakupovať a naopak málo času trávite doma s deťmi, upravíte si denný harmonogram tak aby to bolo presne naopak.

Bežná cena aplikácia je 4,99€. Vy ju však máte samozrejme zadarmo. Hodnotenie 4,6/5 napovedá, že je perfektná.

Insect Identification 

(PS: appku si musíte vyhľadať manuálne cez AppStore)

Pomocou najnovšej a špeciálnej technológie rozšírenej reality a umelej inteligencie dokáže táto aplikácia okamžite, kdekoľvek na Zemi identifikovať hmyz. Databáza je navyše vedená vedcami z celého sveta. Nezabudnite si teda aplikáciu stiahnuť a pri prechádzke v parku či v lese jej možnosti využiť aj v praxi.

Často krát sa stane, že hmyz ani tak nefascinuje nás ako naše deti. Je škoda, keď im o danom “chrobáčikovi” nevieme povedať viac. Aj základná informácia ako sa volá môže potešiť.

Jej bežná cena 4,99€. Dnes je však zadarmo.Super je, že hodnotenie skončilo na úrovni 4,7/5. prispelo k tomu skoro 500 používateľov.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here