Žijeme v dobe, v ktorej hrajú dôležitú úlohu streamovacie služby typu Netflix, HBO Max, Voyo či Disney+. Ak si ich však chcete užiť naplno, potrebujete na to aj adekvátne veľkú TV, ktorá neurazí obrazom a ponúkne inteligentné funkcie. Spoločnosť TCL jedno takéto zariadenie ponúka. A čo je najlepšie, po zľave ho kúpite za super cenu.

TCL v tomto prípade stavilo na 58″ uhlopriečku, ktorá má až 147 centimetrov. Predtým, než si televízor kúpite preto odporúčame zmerať, či sa vám do obývačky alebo spálne vôbec zmestí (ak ho chcete umiestniť do obmedzených priestorov alebo na skrinku). Dobrou správou je tiež prítomnosť vysokého 4K rozlíšenia (3840 × 2160 pixelov), vďaka ktorému bude obraz vždy ostrý a plný detailov. Taktiež je tu podpora pre HDR 10 či HLG.

No a aká je cena? Tento 58″ televízor od TCL sa v čase uvedenia na trh ponúkal za ceny presahujúce hranicu 500 €. Dnes je, ale situácia iná a vy ho môžete získať podstatne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz je dostupný už za 350 €, vďaka čomu krásne ušetríte a užijete si svoje obľúbené filmy, seriály či relácie vo vysokej kvalite. Pomer / cena / výkon je v tomto prípade úplne fantastická.

TCL 58
Zdroj: TCL

Špičková je tiež konektivita, ktorá počíta až s troma HDMI vstupmi či jedným USB. Rovnako je tu tiež Bluetooth či Wi-Fi, vďaka čomu sa TCL TV ľahko pripojí na internet, ale aj príslušenstvo vo vašej domácnosti.

Samozrejmosťou je obchod Play, z ktorého si viete do televízora stiahnuť veľa aplikácií. Dnes už ani nepotrebujete vlastniť samostatné set-top boxy pre sledovanie TV, nakoľko veľa z nich nahradil softvér priamo vo vašej TV.

Kvalitný zvuk je dnes taktiež lacný 

Samsung HW-T420
Zdroj: Samsung

Azda jedinou výčitkou tohto veľkého 58″ televízora je zvuk, ktorý by mohol byť podľa používateľov aj o niečo lepší. Našou radou je preto zariadenie kúpiť, vyskúšať a ak vám zvuk nebude vyhovovať, doplniť ho môžete pomocou dostupného soundbaru Samsung HW-T420, ktorý sa dá kúpiť taktiež za výhodnú cenu.

Zatiaľ čo v čase uvedenia na trh štartovala na úrovni 175 €, dnes je oveľa nižšie a soundbar, ktorého súčasťou je aj samostatný subwoofer kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 99,9 €. Výkon sústavy dosahuje až 150 W, čo je vzhľadom na túto cenu veľmi dobrá hodnota. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: RTVS prišla so zmenou, ktorú si skoro nikto nevšimol. Má však logické vysvetlenie

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -