Inteligentné hodinky od Applu sú nabité technológiami. Považujeme ich za to najlepšie, čo sa dá na trhu zohnať. Majú obrovské množstvo funkcii, ktoré nám veľmi vyhovujú. Preto sme sa rozhodli napísať článok. Toto je 7 najlepších funkcií na Apple Watch.

7 najlepších funkcií na Apple Watch

Samozrejme treba dodať, že každý má iné priority a každému môžu vyhovovať iné funkcie, prípadne niektoré ešte neobjavil. Nebojte sa nám napísať do komentáru o tom, čo považujete za najlepšie vy. Zoznam 7 najlepších funkcií na Apple Watch…

7Pomocou Apple Watch odomknete Mac.

7. Pomocou Apple Watch odomknete Mac – svetapple.sk

Samozrejme, toto nie je nejaká prevratná funkcia. Ale to v podstate nie je žiadna. Pokiaľ máte počítač Mac a taktiež hodinky Apple Watch, môžete si v nich nastaviť automatické odomykanie. Je to mimoriadne jednoduché.

Výhodou je, že nemusíte zadávať žiadne otravné heslo a ani autorizovať váš prst na čítačke Touch ID. Úplne postačí, pokiaľ budete mať vaše hodinky na zápästí a budete pri vašom počítači v dostatočnej blízkosti. O všetko ostatné sa už postará systém a hardvér, ktorý je v oboch zariadeniach zabudovaný.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here