Služba Connect, ktorá bola predstavená popri vynovenej aplikácii Hudba a Apple Music, mala mať za úlohu spojiť interpretov s fanúšikmi priamo v jednej aplikácii. Spočiatku sa zdalo, že to bude mať ako-taký úspech, no opak je pravdou a podľa najnovších špekulácií Apple odsunie Connect na druhú koľaj. Je to predzvesť jej konca?

A je to tu! Connect od Apple pomaly končí

Vo svete sociálnych sietí sa Apple snaží urobiť dieru už pár rokov, no za tento čas sa mu to ešte nepodarilo so chceným úspechom. Connect sa do dnešného dňa nijako viditeľne neprejavil a prakticky o ňom nie je ani chýru ani slychu.

- Reklama -

Jedna z piatich kariet v Hudbe má vraj po aktualizácii aplikácie zmiznúť a jej obsah sa má presunúť do časti Pre vás. Connect tak stratí poslednú šancu byť videný a jeho budúce miesto je síce viac-menej isté, no budúci rast a popularita je nulová. Ak patríš medzi tých, ktorí Connect nikdy nevyužili, miesto karty môžeš využiť pre zobrazenie playlistov. Stačí, ak Apple Music Connect jednoducho obmedzíš. Postupuj nasledovne: Nastavenia > Všeobecné > Obmedzenia > Apple Music Connect.

Už skôr sme ti priniesli článok o tom, či má Connect ešte zmysel. Náš verdikt znel, že nie a týmto krokom či dokonca úplným vypnutím Connectu by Apple urobil len dobre. Snaha Apple byť na každom fronte, zdá sa nie je až takým úspechom a namiesto vývoja Connectu mal investovať čas a peniaze do odolnejších displejov a hlavne lepších batérií v iPhonoch.

Tieto zmeny a presun Connectu by mal byť aplikovaný až v novej verzii Apple Music v iOS 10, od ktorej sa očakáva nový dizajn, čierne a biele pozadie s novým vzhľadom albumov a taktiež aj s lepším vyhľadávaním či novými 3D Touch gestami.

Apple Music 12.2 - svetapple.sk
Apple Music 12.2 – svetapple.sk
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here