Chcete si kúpiť tesne pred novým rokom kvalitné bezdrôtové slúchadlá za rozumnú cenu? V tom prípade sa zrejme rozhodujete medzi AirPods 3, AirPods Pro alebo AirPods Pro 2. generácie. Každé z týchto zariadení má niečo do seba, no všetky majú jedno spoločné.

Po Vianociach sa dajú kúpiť vo výhodných zľavách, na ktorých ušetríte desiatky eur. V tomto článku vám prezradíme, kde sa oplatia jednotlivé modely najviac. Tak Poďme na to.

AirPods 3

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Začnime zlatou strednou cestou AirPods 3, ktorá je hierarchicky postavená nad AirPods 2. generácie, ktoré sa ešte stále predávajú za cenu od 129 €. Novší model má však prepracovaný dizajn, lepšiu výdrž batérie, kvalitnejší zvuk, odolnosť voči vode a niekoľko ďalších vychytávok.

Samozrejmosťou je potom špičková kompatibilita so všetkými Apple zariadeniami, kvôli čomu sú všetky modely AirPods tak obľúbené. No a cena? Zatiaľ čo Apple predáva AirPods 3 od 219 €, vy ich teraz môžete získať len za 185,2 €. Aktuálne najnižšie ceny za AirPods 3 môžete skontrolovať tu.

Ušetríte teda slušné peniaze, ktoré môžete následne investovať napríklad do silikónového obalu na Loopi.sk.

AirPods Pro a AirPods Pro 2

AirPods Pro vs AirPods Pro 2. generácie
Zdroj: SvetApple

Aj keď sme v úvode článku spomínali iba AirPods 3 a AirPods Pro 2, nedá nám nespomenúť aj prvú „Pro“ generáciu, ktorá sa dá stále kúpiť za veľmi rozumnú sumu. V porovnaní s nástupcom si musíte odpustiť reproduktor v nabíjacom puzdre, možnosť ovládať hlasitosť na dotykovej ploche slúchadiel, pútko na prívesok či lepšie aktívne potláčanie okolitých zvukov. To sú ale asi všetky nedostatky a my v redakcii ich nepovažujeme za príliš podstatné. AirPods Pro prvej generácie kúpite najlacnejšie v týchto obchodoch.

(Reklama) Ak hľadáte kvalitné príslušenstvo na Apple zariadenia, pozrite sa na ponuku Loopi.sk. Nájdete tu všetko čo potrebujete za rozumné ceny. 

No a ak by ste chceli modernejšiu druhú generáciu, aj tú teraz zoženiete výhodne. AirPods Pro 2 síce Apple predáva za 299 €, no vy tieto slúchadlá kúpite už od 260 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 39 €. Je teda iba na vás, do ktorého modelu budete investovať svoje peniaze. Aktuálne AirPods Pro 2 kúpite za najlepšie ceny tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Aj Lenovo predáva svoje "AirPods". Po zľave sú neuveriteľne lacné
Môže ťa zaujímať
- Reklama -