Chcete si kúpiť tesne pred novým rokom kvalitné bezdrôtové slúchadlá za rozumnú cenu? V tom prípade sa zrejme rozhodujete medzi AirPods 3, AirPods Pro alebo AirPods Pro 2. generácie. Každé z týchto zariadení má niečo do seba, no všetky majú jedno spoločné.

Po Vianociach sa dajú kúpiť vo výhodných zľavách, na ktorých ušetríte desiatky eur. V tomto článku vám prezradíme, kde sa oplatia jednotlivé modely najviac. Tak Poďme na to.

AirPods 3

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Začnime zlatou strednou cestou AirPods 3, ktorá je hierarchicky postavená nad AirPods 2. generácie, ktoré sa ešte stále predávajú za cenu od 129 €. Novší model má však prepracovaný dizajn, lepšiu výdrž batérie, kvalitnejší zvuk, odolnosť voči vode a niekoľko ďalších vychytávok.

Samozrejmosťou je potom špičková kompatibilita so všetkými Apple zariadeniami, kvôli čomu sú všetky modely AirPods tak obľúbené. No a cena? Zatiaľ čo Apple predáva AirPods 3 od 219 €, vy ich teraz môžete získať len za 185,2 €. Aktuálne najnižšie ceny za AirPods 3 môžete skontrolovať tu.

Ušetríte teda slušné peniaze, ktoré môžete následne investovať napríklad do silikónového obalu na Loopi.sk.

AirPods Pro a AirPods Pro 2

AirPods Pro vs AirPods Pro 2. generácie
Zdroj: SvetApple

Aj keď sme v úvode článku spomínali iba AirPods 3 a AirPods Pro 2, nedá nám nespomenúť aj prvú „Pro“ generáciu, ktorá sa dá stále kúpiť za veľmi rozumnú sumu. V porovnaní s nástupcom si musíte odpustiť reproduktor v nabíjacom puzdre, možnosť ovládať hlasitosť na dotykovej ploche slúchadiel, pútko na prívesok či lepšie aktívne potláčanie okolitých zvukov. To sú ale asi všetky nedostatky a my v redakcii ich nepovažujeme za príliš podstatné. AirPods Pro prvej generácie kúpite najlacnejšie v týchto obchodoch.

(Reklama) Ak hľadáte kvalitné príslušenstvo na Apple zariadenia, pozrite sa na ponuku Loopi.sk. Nájdete tu všetko čo potrebujete za rozumné ceny. 

No a ak by ste chceli modernejšiu druhú generáciu, aj tú teraz zoženiete výhodne. AirPods Pro 2 síce Apple predáva za 299 €, no vy tieto slúchadlá kúpite už od 260 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 39 €. Je teda iba na vás, do ktorého modelu budete investovať svoje peniaze. Aktuálne AirPods Pro 2 kúpite za najlepšie ceny tu.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -