Najnovšia výskumná správa spoločnosti TF International Securities, za ktorou stojí populárny analytik Ming-Chi Kuo prezrádza viac informácií o pripravovaných slúchadlách AirPods 3. Informácie naznačujú, že novinka bude dizajnovo veľmi podobná ako AirPods Pro!

AirPods 3

Podľa svetoznámeho analytika predstaví jablková spoločnosť novú generáciu „základných“ bezdrôtových slúchadiel AirPods 3, už v prvej polovici roka 2021. Zariadenie bude vylepšené v mnohých oblastiach. Najväčšie zmeny pocítime pravdepodobne v dizajne. Ten by mal vychádzať zo špičkových AirPods Pro, ktoré firma uviedla do predaja koncom 2019. Pre používateľa to teda znamená prítomnosť štupľov a kratšie „nabíjacie stonky“. Celkovo sa môže zmenšiť aj balenie.

Hlavným rozdielom medzi AirPods 3 a AirPods Pro bude aktívna redukcia šumu. Lacnejšie prevedenie ňou samozrejme nebude disponovať, no od svojho bračeka si môže prevziať napríklad kvalitnejšie audio alebo ovládanie dotykom za pomoci tlaku (force sensor). Kuo tvrdí, že dodávatelia odhadujú medziročný nárast produkcie niektorých dielov pre AirPods Pro až o 50% či 100%, čo je podozrivo veľa. Nemalo by byť žiadnym prekvapením, že práve nový model bude zdieľať rovnaké komponenty.

Ak vás zaujíma, čo bude so súčasnou druhou generáciou, tak tá jednoducho skončí. Apple ju pravdepodobne nebude ponúkať za dostupnejšiu cenu, nakoľko by tým značne znížila záujem o nový produkt. Do komentára nám napíšte, či vám súčasne AirPods vyhovujú alebo by ste viac ocenili štuplový dizajn.

AirPods 3 budú podobné ako AirPods Pro. Vieme kedy prídu do predaja.
AirPods 3 budú podobné ako AirPods Pro. Vieme kedy prídu do predaja.

zdroj

Prečítajte si tiež  Pozrite si nádhernú vianočnú reklamu od Apple. Propaguje nové AirPods Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.