Aj keď sa to niektorým odporcom spoločnosti Apple nepočúva ľahko, bezdrôtové slúchadlá AirPods Pro 2. generácie s USB-C konektorom sú často označované za to najlepšie zariadenie, aké si môžete kúpiť v prémiovej TWS triede. Majú snáď všetko, na čo si len spomeniete, avšak problémom je ich vysoká cena. AirPods Pro 2 sa, ale teraz dajú kúpiť v zľave za super peniaze. Výrazne na nich ušetríte.

Z vlastnej skúsenosti vieme napísať, že AirPods Pro 2 majú špičkový zvukový prejav, ktorý má veľmi dobre vyvážené stredy, výšky aj basy a zároveň mu nechýba dosť hlasné prehrávanie. Okrem toho sú však tieto slúchadlá vybavené aj neuveriteľne schopný aktívnym potláčaním okolitých zvukov (ANC), ktoré vás úplne odizoluje od všetkého, čo sa deje vo vašom okolí. Už prvá generácia AirPods Pro bola v tomto smere priekopníkom. Tá druhá je oproti nej v oblasti ANC dvojnásobne výkonnejšia. No a cena?

Keď prišli AirPods Pro 2 v roku 2022 na trh, Apple ich na Slovensku predával za pomerne mastných 299 €. Po roku sa ale objavila aktualizácia, v rámci ktorej sme sa dočkali niekoľkých drobných zmien vrátane USB-C konektora a prekvapivo aj cenového zníženia na príjemných 279 €. Aj to je, ale stále veľa a preto môžete využiť príležitosť, v rámci ktorej teraz kúpite AirPods Pro 2 po kliknutí na tento odkaz v zľave už za 219 € s DPH u predajcu s výborným hodnotením. Ak sa teda poponáhľate a využijete akciu, ktorá môže byť časovo obmedzená, na najlepších slúchadlách od Apple ušetríte veľmi príjemných 60 €.

AirPods Pro 2. generácie disponujú aj mnohými inými technológiami. Samozrejmosťou je transparentný režim, s ktorým mikrofóny v slúchadlách počúvajú vaše okolie a tieto zvuky zosilnia, takže sa môžete s ostatnými rozprávať, ako by ste v ušiach žiadne slúchadlá nemali. Takisto je tu aj adaptívny režim, ktorý kombinuje transparentný režim a ANC dokopy. Ide o taký kompromis, ktorý tu pribudol s iOS 17. Aby toho nebolo málo, AirPods Pro 2 disponujú aj podporou funkcie Nájsť + presného vyhľadávania a nabíjacie puzdro má aj reproduktor, vďaka ktorému vie vydávať hlasný zvuk a zároveň s vami pri používaní interagovať.

Stále sme však neskončili. Pri AirPods Pro 2 s USB-C máte okrem slúchadiel vodotesné aj spomínané puzdro a to v rámci normy IP67. Slúchadlá sa tiež chvália poriadnou výdržou batérie. Na jedno nabitie zvládnu fungovať až 6 hodín a v rámci puzdra dokopy až 30 hodín. Nechýba ani bezdrôtové nabíjanie, podpora pre MagSafe / Apple Watch nabíjanie či elegantné animácie spolu s rýchlym párovaním a detekciou uší.

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo iOS 15! Toto sú všetky novinky a podporované zariadenia

Suma sumárom, AirPods Pro 2 sú špičkové zariadenie, ktoré si napriek vyššej cene kupujete na niekoľko dlhých rokov a preto sa tak oplatí. A keďže ho teraz viete získať po kliknutí na tento odkaz už za 219 € s DPH, z nášho pohľadu by ste nad ním nemali dlho premýšľať. Ponuka môže kedykoľvek vypršať a slúchadlá budú opäť drahšie. Tak na čo ešte čakáte?

AirPods Pro 2. generácie kovová časť
Zdroj: SvetApple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -