Len v sobotu sme vám priniesli informácie ohľadom nových slúchadiel AirPods Pro. Mohol za to únik balenia, ktorý sa zhoduje už s predošlími informáciami. Spomenuli sme aj to, že podľa nášho odhadu budú slúchadlá drahšie. Dnešné nové info z pozadia Applu to potvrdzuje. AirPods Pro majú stáť 259$ a ponúknu 8 farieb. Je to ale reálne?

AirPods Pro majú stáť 259$ a ponúknu 8 farieb.

Dnes sa na internete objavili úplne nové informácie ohľadom slúchadiel AirPods Pro. Zverejnil ich portál macrumors.com, ktorý sa odvoláva na zdroje z magazínu Economic Daily news. Podľa nich budú nové slúchadlá dostupné konkrétne v ôsmych farebných prevedeniach. Súčasťou týchto farieb bude aj zlatá, vesmírne šedá či tmavo-zelená farba tak aby odpovedali variantám nového iPhonu 11 Pro. Konkrétne s touto informáciou tak trochu nesúhlasíme. Myslíme si, že Apple sa bude držať bielej pokiaľ možno to len pôjde.

- Reklama -

Biela v prípade slúchadiel nie je len obyčajnou farbou. Je to farba, ktorú používa práve Apple. Ak teda máte v ušiach AirPods so svojim ikonickým tvarom, je dosť pravdepodobné, že každý vie, že máte Apple. Niečo podobné urobila firma pri iPode.

Práve ten dodávala kedysi len s bielymi slúchadlami. Bolo to v období, kedy týmto produktom vládla čierna. Každý kto mal iPod teda dával najavo to, že ho má a že kráča s dobou aj vtedy, keď bolo toto zariadenie práve vo vrecku a nikto ho nevidel.

Podobne to bolo potom aj so slúchadlami k iPhonu, ktoré nikdy nemenili farbu. Tradície sa tým pádom držia aj AirPods. Je malá pravdepodobnosť, že budú farebné. Ak sa tak nakoniec aj stane, nebude to tak ako píše Economic Daily news. Náš názor je taký, že 8 farieb je jednoducho veľa. Keď by sa mali slúchadlá s označením Pro niečoho držať, budú to buď 4 farby iPhonu 11 Pro alebo skôr 3 farby, kde nebude tmavo-zelená ale len strieborná, vesmírne šedá a zlatá. Všetko však v kombinácii s bielou.

AirPods Pro majú stáť 259$ a ponúknu 8 farieb. Sú takéto správy vôbec reálne? - svetapple.sk
Tieto farby reálne pravdepodobne nebudú – svetapple.sk

Cena 259$ môže byť skutočná, s týmto sa tvrdením zhodujeme

Nové správy prichádzajú aj s potvrdením informácii o tom, že slúchadlá by mali mať technológiu na potláčanie hluku. Taktiež by mohli byť aj vodeodolné. To je niečo, čo súčasnej generácii chýba ako soľ. Podľa tvrdení by sme sa ich mohli dočkať ešte tento rok. Dokonca sa šepká, že by ich Apple malo predstaviť v priebehu niekoľkých týždňov. Všetko preto aby stihlo Vianoce, ktoré sú najdôležitejším obdobím pre takýto produkt.

Žiaľ so začiatkom predaja prichádza aj tá nepríjemnejšia téma. Tou je cena. Vzhľadom na všetko, čo by mohli AirPods dokázať by mohli stáť pokojne až 259$. Všetko samozrejme s tým, že súčasná generácia ostane v predaji ako lacnejšia alternatíva za cenu, za ktorú sa predáva aj dnes (prípadne možno za niečo nižšiu). Dnes je ich cena bez bezdrôtového nabíjacieho púzdra 159$. AirPods Pro by mali byť štandardne dodávané aj s ním. Tešíte sa na ne?

AirPods Pro majú stáť 259$ a ponúknu 8 farieb. Sú takéto správy vôbec reálne? - svetapple.sk
AirPods Pro majú stáť 259$ a ponúknu 8 farieb. Sú takéto správy vôbec reálne? – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.