Apple AirPods majú v spoločnosti rozdelenie do dvoch táborov. Sú tu samozrejme tí, ktorí ich milujú a nedajú na ne dopustiť. Potom ešte tí, ktorí ich nenávidia a nie sú ochotní zaplatiť vyše 159€ za bezdrôtové slúchadlá, ktoré ani nie sú najlepšie na trhu. AirPods za vyše 600€ budú potom znieť ako dobrý vtip. 

AirPods za vyše 600€? Firma Caviar vám ich vyrobí

Rusi sú schopní všetkého a milujú luxus a zlato. To asi pekne opisuje nový produkt, ktorými nie je nič iné ako druhý najpredávanejší produkt spoločnosti Apple v poriadne drahej úprave. Jedná sa o Apple AirPods, ktoré normálne spoločnosť predáva za zhruba 159€. To na kvalitu a funkcionalitu nie je práve najmenej. Hoci stoja ako profesionálne produkty, vyrovnajú sa im aj slúchadlá za 30-40€. To už ale nie je Apple a pokiaľ sú za ne ochotní zákazníci zaplatiť, tak prečo nie.

Firma Caviar to veľmi dobre chápe a preto sa rozhodla na AirPods trošku zviditeľniť a navyše aj zarobiť. Už dnes je veľmi známa najmä vďaka zlatým či platinovým edíciám iPhonov s Vladimírom Putinom. Jedná sa o produkty, ktoré sa predávajú aj za 15 000$. AirPods za vyše 600€ sú ale o čosi dostupnejšie. Základná, čierna verzia so zlatým logom začína na sume 590$ (512€). Pokiaľ ale budete chcieť zaujímavejšiu červenú verziu, zaplatíte až 710$ (625€).

AirPods za vyše 600€? Nie je problém, za luxus sa platí.
AirPods za vyše 600€? Nie je problém, za luxus sa platí.
AirPods za vyše 600€? Nie je problém, za luxus sa platí. - svetapple.sk
AirPods za vyše 600€? Nie je problém, za luxus sa platí. – svetapple.sk

Rovnako tak stojí aj verzia z uhlíkových vlákien. Podrobné ceny si pozrite priamo na stránkach výrobcu. To veru nie je najmenej. Pokiaľ si to ale niekto môže dovoliť a páči sa mu to tak prečo nie.

AirPods sú naozaj úspešné

Ako bolo písané už vyššie, slúchadlá AirPods sú skutočne veľmi úspešné a čoraz viacej ich vidíme v ušiach používateľov aj u nás na Slovensku. Ponuka od firmy Caviar je samozrejme len pre veľmi vymedzenú cieľovú skupinu. Základná biela nemusí byť úplne „pre každého“. Ak chcete byť iný alebo sa vám jednoducho páči čierna, bude to drahé (no luxusné).

AirPods za vyše 600€? Nie je problém, za luxus sa platí.
AirPods za vyše 600€? Nie je problém, za luxus sa platí.
Prečítajte si tiež  Apple Pay je extrémne bezpečná služba. Apple vám ukáže prečo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here