Pokiaľ pozeráš zahraničné správy, určite ti neunikol fakt, že Vladimír Putin sa stal opäť prezidentom Ruska. Či už v tejto krajine alebo aj kdekoľvek na svete má táto osobnosť veľkých priaznivcov (ale aj odporcov). Dnes ti ukážeme niečo, čo je evidentne vyrobené pre tú prvú skupinu. iPhone X Putin Edition z 24 karátového zlata. 

iPhone zo zlata s motívom Vladimíra Putina

Úprimne príde nám to trošku choré avšak svojich záujemcov si to určite nájde. Nie je to totižto po prvý krát, čo sa niečo podobné vyrába. Spoločnosť Caviar ponúka Putinovú hlavu na zadnom šasi iPhonu už niekoľko rokov a písali sme o tom v prípade modelu 6 a tiež modelu 6S. Svojho času sa dokonca na trhu objavil aj reproduktor, ktorý bol súčasťou Putinovej busty. Nevieme síce, či to bolo myslené vážne alebo z recesie avšak zakúpiť sa to dalo. Dnes už vieme, že Putinovské iPhony majú opäť svoje pokračovanie. Konkrétne modelom X, ktorý je asi najrevolučnejším od čias, kedy prišiel na trh úplne prvý model 2G.

Súčasťou balenia je samozrejme luxusná krabica - svetapple.sk
Súčasťou balenia je samozrejme luxusná krabica – svetapple.sk

Toto zariadenie stojí ako nové už pri základných sumách cez 1149€ (64GB) a 1299€ (256GB). Nejde tu však o žiadnu úpravu zo zlata, platiny a ani diamantov. Ide tu o hrubý produkt jablkovej spoločnosti, ktorý sa následne dá takýmto spôsobom upraviť. „Putinovský iPhone X“ nesie názov „Gold Age“ (Zlatá Doba) a má pripomínať triumf vo voľbách 2018. Vyrobených bude len limitovaných 76 kusov a ceny budú poriadne vysoké. Základ so 64GB bude stáť $4600 (cca 3770€) a drahší model s 256GB zase $5000 (4099€). Samozrejmosťou je ale špičkové spracovanie renomovanou firmou Caviar. Ako sme už uviedli vyššie, zadnú stranu bude tvoriť portrét Vladimíra Putina vyrobený z 24-karátového zlata.

Už dosť exkluzívny iPhone X by mal teda vďaka tomuto získať ešte exkluzívnejší a originálnejší look. Pokiaľ chceš mať niečo, čo zaručene nikto v tvojom blízkom (ale aj ďalekom) okolí mať nebude a si sympatizantom Vladimíra Putina, tak určite vyskúšaj stránky Caviar, kde sa dozvieš viac. je tu ale malý problém. Stránky sú písané v ruštine a tak je tu nutná aj znalosť cudzieho jazyka. Čo si myslíš o tejto šialenej úprave ty?

Na telefóne nájdeš precízne spracované detaily - svetapple.sk
Na telefóne nájdeš precízne spracované detaily – svetapple.sk
Takto vyzerá iPhone X s motívom Putina. Trošku zvláštne však? - svetapple.sk
Takto vyzerá iPhone X s motívom Putina. Trošku zvláštne však? – svetapple.sk

zdroj: thesun.com

 

Prečítajte si tiež  Unikli ceny tohtoročných iPhonov. Vieme aj to, koľko bude stáť u nás.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -